Deltagere til BMK CUP - DJS

Indendørsstævne med plads til bredden og gode præmier. BMK Cup afvikles den sidste weekend i Januar og den første i februar. Stævnet afvikles i Møldrup Hallen. Der spilles i rækkerne fra og med U6 og til Senior

Senior Herre  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 25.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
B7&tilfreds Logo B.67 B.67
De Ustoppelige Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Den Jyske Sparekasse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
Goal Station A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HBI YOUNG GUNS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBI
HEE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hald Ege Efterskole
M1 byg B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Revl og Krat Logo Hersom Bjerregrav Idrætsforening Hersom Bjerregrav Idrætsforening
Sportmonda Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Tj vvs & blik B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Volkswagen Aalestrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvik/Aalestrup IF

Senior Kvinder  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 01.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
HBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HBI
MorsØ FC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
MorsØ FC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
SUB09 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB09
Vellev IF Logo Vellev IF Vellev IF

U 10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK Logo BMK 90 BMK 90
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
NUGF-1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF-2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Pink Boys Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TVS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup IF 1 B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
IK Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

U 10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 1 B Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Helsted pigerne B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Tøserne Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Team Viborg 1 Logo Team Viborg Team Viborg
Team Viborg 2 Logo Team Viborg Team Viborg
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Bording IF B Logo Bording IF Bording IF
FC Ljiljan Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fc Ljiljan
Houlkær IF B Logo Houlkær IF Houlkær IF
Højslev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev
rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
Team X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X pro
Team X Pro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X pro

U 11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Logo BMK 90 BMK 90
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
Gedsted Fjelsø FF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gedsted Fjelsø FF
Højslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev
Team Xc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team X Pro
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
GIFLERNE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grindsted IF
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Kjellerup Pigerne A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
LKB Gistrup 2 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Overlund 3 Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF

U 12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK1 B Logo BMK 90 BMK 90
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ommersyssel IF B Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Resen 11 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 22 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 33 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 44 B Logo Skive IK Skive IK
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SUB88 B Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
TVS 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport

U 12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK 2 C Logo BMK 90 BMK 90
Frem Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Ommersyssel IF C Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
TVS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport

U 12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BMK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
PFU U14 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårup Sønderbæk
SUB 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
SUB 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
TVS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
Aalestrup 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalestrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalestrup 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
FC Thy Piger B Logo Thisted FC Thisted FC
Rebild Syd Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild Syd
Rebild Syd 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild Syd
SUB 88 B Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Team Viborg 1 B Logo Team Viborg Team Viborg
U13 tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 27.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Bmk 2 C Logo Bmk 90 Bmk 90
Bmk 90 C Logo Bmk 90 Bmk 90
Helsted Fremad IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
IF fremad Nørhalne C Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Skive IK Åkjær C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Åkjær 2 C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK Åkjær 3 C Logo Skive IK Skive IK
SUB 88 C Logo Ulbjerg Idrætsforening Ulbjerg Idrætsforening
Team Viborg 2 C Logo Team Viborg Team Viborg

U 15 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Global Welding Control B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsted Fremad IF.
MorsØ FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U 15 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Skive IK 1 C Logo Skive IK Skive IK
Skive IK 2 C Logo Skive IK Skive IK

U 16 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
De Gamle Hunde B Logo BMK 90 BMK 90
hanstholm køkken B Logo Frøstrup/Hannæs IF Frøstrup/Hannæs IF
IF Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IkTabSæben FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Los Imanes de Beso FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SSV B Logo Stilling IF Stilling IF
Aalestrup IF Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 16 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 26.01.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK U16 piger Logo BMK 90 BMK 90
Foulum IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
Foulum IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
IF Frem Skørping C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Jarl Arden C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
SUB88 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening
SUB88 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB88 U15 drenge
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 16 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 01.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Alhedens IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alhedens IF
BMK Logo BMK 90 BMK 90
Kvik/Aalestrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvik/Aalestrup IF
Aalborg Freja drenge C Logo Aalborg Club Football Aalborg Club Football
Aalborg Freja drenge u6 B Logo Aalborg Club Football Aalborg Club Football

U 7 Mix  | Mixede

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Alheden IF C Logo Alhedens Idrætsforening Alhedens Idrætsforening
BMK 1 Logo BMK 90 BMK 90
BMK 2 Logo BMK 90 BMK 90
Foulum 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
Foulum 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
Houlkær 1 Logo Houlkær IF Houlkær IF
Houlkær 2 Logo Houlkær IF Houlkær IF
SIK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken
SIK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Viborg Søndermarken
Stoholm IF Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
TVS Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS
TVS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tjele Vest Sport
Vorup FB U7 piger Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Aalestrup IF 1 C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK1 U8 B Logo BMK 90 BMK 90
Gedsted Fjelsø FF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gedsted Fjelsø FF
Hobro IK B Logo Hobro ik Hobro ik
IF Jarl Arden 1 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Ravnsbjerg rødderne B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
VelociraptorBoys B Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Viborg FF 1 B Logo Viborg FF Viborg FF

U 8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF
BMK2 U8 C Logo BMK 90 BMK 90
Gedsted Fjelsø FF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gedsted Fjelsø FF
Hobro IK C Logo Hobro ik Hobro ik
KB 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Tvs C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs
Viborg FF 2 C Logo Viborg FF Viborg FF

U 8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 03.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Bjerringbro IF B Logo Bjerringbro IF Bjerringbro IF
BMK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
BT Allstars 1 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
BT Allstars 2 B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Mariager B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Skive Egeris B Logo Skive IK Skive IK
Stoholm IF Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Vodskov IF 3 B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
Bording IF C Logo Bording IF Bording IF
Højslev IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev IF
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KB 1 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
St Restrup IF C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
St. Restrup 2 C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Stoholm IF Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening
Trojka/Team Nørreå C Logo IF Trojka IF Trojka
Vodskov IF 1 C Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov IF 2 C Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalestrup IF C Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U 9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 02.02.19

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden IF C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
BMK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMK
De friske piger C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Helsted Fremad IF C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
SUB88 C Logo Skals Fodboldforening Skals Fodboldforening

Arrangør: BMK 90
Sted: Møldrup Hallen
Adresse: Rugvænget 2
Postnr: 9632
By: Møldrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 12-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter