Deltagere til Nilfisk - Spar Nord cup 2019

Hadsund Boldklub er på banen igen for 30. gang med Nilfisk-Spar Nord Cuppen . Stævnet afvikles i dagene fra den 18.-20. januar 2019. Fredag aften bliver med fodbold for U 18 piger og herre senior. Vi anbefaler hurtig tilmelding.

Herre senior  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
Bælum Auto A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
CG Entreprise C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vive IF
FC Fløe B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC pølsemix B Logo Als viking Als viking
Goal Station Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Godt blandet Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Lad os nu se Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
M1 byg B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
ME Haveservice Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
SPORT 24 Hadsund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Hadsund Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vive's fædre C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vive if
Wind Estate A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 10 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
asv B Logo ASV ASV
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK årgang 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
MIK drengene B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
OIF B Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Valsgård B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U 10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub A Logo hadsund boldklub hadsund boldklub
IF Frem Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
LKB Gistrup B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Ommersyssel IF B Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Skibsby-Højene IF B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skibsby-Højene IF 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 11 drenge  | b  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Ljiljan Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fc Ljiljan
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
NV Djurs A Logo Rougsø ff Rougsø ff
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
AaB Piger A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aars Ik 1 B Logo Aars IK Aars IK
Aars IK 2 C Logo Aars IK Aars IK

U 12 drenge  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FTA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FTA
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
NFK/VFB 1 B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Tandlægerne Justesen A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
træ og ståldesign aps A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u 12 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca kl. 17,15

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
ASV 3 B Logo ASV ASV
Fortnite Sportsklub Freja B Logo Randers sportsklub Freja Randers sportsklub Freja
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
NFK/VFB 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Ulvene B Logo Løgstør IF Løgstør IF
VB B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U 12 piger  | b  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fyrkat Q B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Fyrkat Q 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
Hadsund B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
NVF B Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
Skørping C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Sportigan Hadsund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 13 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo If Jarl Arden If Jarl Arden
HB 1 Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
HB 2 Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
SIF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Træ og Ståldesign aps B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 14 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 14 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca kl. 17,15

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV U13 C Logo ASV ASV
Hadsund Boldklub 1 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund Boldklub 2 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
NFK/VFB B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub

U 15 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 drenge  | a  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 piger  | b  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund U16 - 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
SGIF1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Team futte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U 18 piger  | b  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U 6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
BælumSolbjerg IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet bælum
Hadsund Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager IK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
U6-2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U 7 mix  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund 3 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Lkb1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Lkb2 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Lkb3 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VFB C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK

U 8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 1 A Logo Gug boldklub Gug boldklub
Gug 2 B Logo Gug boldklub Gug boldklub
Gug 3 C Logo Gug boldklub Gug boldklub
Hadsund Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
Ommersyssel if C Logo IF Fjorden IF Fjorden
VFB C Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
Aalborg Chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U 8 piger  | b  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB 1 A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
OIF C Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
OIF C Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF

U 9 drenge  | b  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden U9 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
ASV B Logo ASV ASV
Hadsund C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
MIK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
OIF Fortnite B Logo Ommersyssel if Ommersyssel if

Arrangør: Hadsund Boldklub
Sted: Hadsund Boldklub
Adresse: Stadionvej 29
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 09-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter