Deltagere til LSF - Sydbank Pokal Cup

LSF afholder SYDBANK Pokal Cup, Indendørs stævne for de yngste. U6 til U10. Pokaler til alle og præmie overrækkelse med konfetti - Vi glæder os til at se jer...

U10 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - Piger  | CD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
SGIF 1 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U7 - drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FB SORT 1 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB SORT 2 Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Fremad Valby FV1 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby FV2 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby FV3 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
KBQ1 - Blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Sort B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SGIF Banditter C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Rødder C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U7 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
GVI C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening

U9 - drenge  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedehusenes banditter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
Hedehusenes frække drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold

U9 - piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FFK Pigerne C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
LSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
LSF2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
Tårnby FF u9 1 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF u9 2 Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-01-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter