Deltagere til HORNBÆK CUP 2019

Traditionsrigt indendørsstævne for piger og drenge over to weekender d. 25-27.1 og 1-3.2. Vi spiller om pokaler/medaljer, og i hver række er indbygget drible/jongleringskonkurrence, samt kåring af stævnets spiller. Tombola og salg af dejlig mad i cafeen.

03 drenge (U16)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 25/1 - aften

Holdnavn Niv Logo Klub

03 piger (U16)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 25/1 - aften

Holdnavn Niv Logo Klub

04 drenge (U15)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 1/2 - aften

Holdnavn Niv Logo Klub

04 piger (U15)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/2 - middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ballet pigerne B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Espergærde 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
FFK A Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
GFK 1 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
GFK 2 B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Hornbæk speciel selection B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvalsø Logo Hvalsø IF Hvalsø IF

05 piger (U14)  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 26/1 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FC Helsingør U13 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Helsingør
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
HG Pigerne B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hornbæk Dreamgirls B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvalsø 1 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hvalsø 2 B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
KBK Girlpower C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Lulus kaffebønner A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pigerne fra Virum B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ringsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted Pigefodbold

05 piger (U14C)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/2 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Team god energi C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

05/06 dreng (U14/13)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/2 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Al _ Falouja Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AL_ Falouja
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk BLÅ B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk HVID C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
J.A AUTO B Logo B1903 B1903

06 drenge (U13)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/2 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

06 piger (U13)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 26/1 - middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FBI Agenterne A Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FCH Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Helsingør
FCH Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Helsingør
FCH Orange A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Helsingør
Fodboldfokus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Valby Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hornbæk Wondergirls B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF

07 drenge (U12)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/1 - eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Anders And A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Rap B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Rip B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Rup B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold

07 piger (U12)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/1 - middag

Holdnavn Niv Logo Klub
FBI Wonder girls B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FIF/Ålholm B Logo Ålholm If Ålholm If
Greve Blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Pink B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hornbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk
Hornbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk
Hvalsø's Seje piger B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Tudeprinsesserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

08 drenge (U11)  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/2 - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alsønderup B Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
Alsønderup C Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
Andersine B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
KVIF NORD C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
KVIF NORD C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
KVIF SYD C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Melby-Liseleje IF (1) B Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Nødebo IF B Logo Nødebo IF Nødebo IF
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Onkel Joakim A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Ålholm IF 1 B Logo Ålholm If Ålholm If
Ålholm IF 2 C Logo Ålholm If Ålholm If

08 piger (U11)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/2 - middag

Holdnavn Niv Logo Klub

08/09 piger (U11/10)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 27/1 - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Birkerød Skjold B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Esrum IF C Logo Esrum IF Esrum IF
Skjold Birkerød C Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Snekkersten Blue Girls B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC

09 drenge (U10)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/2 - middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AL_Falouja Hillerød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AL_ Falouj
Alsønderup C Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
Fedtmule B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Mickey Mouse B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Nødebo IF C Logo Nødebo IF Nødebo IF

09/10 piger (U10/U9)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 3/2 - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

10 drenge (U9)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 26/1 - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gilleleje FK C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Hareskov Bears A Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Lions C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov Tigers B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Helsinge A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Helsinge B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Hold 1 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hold 2 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Løveungerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

12 drenge (U7)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 2/2 - formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esrum IF C Logo Esrum IF Esrum IF
Fighterne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Sprinterne Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
AaB’s super-drenge fra Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U18pige/U16-U15dreng  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 1/2 - aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 2 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EU Supply B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Gumle squad A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's databa
VSB U15 GRØN B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB U15 HVID B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk Hallen
Adresse: Carl Bødker Nielsens Vej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2019>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 16-01-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter