Deltagere til 2. GFA x NØRREBROHALLEN

INDETURNERING I DEN IKONISKE NØRREBROHAL FOR U7, U8, U9 & U10.

Nedlagt  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/3 - 14.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Copenhagen International School U10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Rød B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HFC Blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC Hvid B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Vestia City B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia United B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/3 - 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Danmark Logo Nørrebro United Nørrebro United
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/3 - 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hellas 1 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/3 - 11.30-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Camarg Grøn A Logo Nørrebro United Nørrebro United
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne 1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SSb B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SSB og Vestia
Sultne løver A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 17/3 - 09.00-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B73 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Camarg hvid C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Copenhagen International School U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
HIF Blå C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Barcelona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Løveungerne 2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NBU Spanien 2011 B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Ålholm IF B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/3 - 11.30-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AFF / AFA Logo Amager FF Amager FF
Allerød Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Gvi A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HIK Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
KB B A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lørdagsdrengene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
RBK 2 A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 16/3 - 14.00-16.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
GFA U8 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI hvid B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HVB B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB 2010 T B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
ThieryB93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Vanløse IF 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Gentofte Fodbold Akademi
Sted: Nørrebrohallen
Adresse: Nørrebrogade 208
Postnr: 2200
By: København N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 10-03-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter