Deltagere til Gentofte Jule Cup

Gentofte Fodbold Akademi byder mellem jul og nytår U6-U10 velkommen til turnering med fokus på masser af spilletid. Alle hold kan som udgangspunkt se frem til 5 kampe a 10 minutter!

U10 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30/12 14.00-16.45

Holdnavn Niv Logo Klub
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
VSB Gul A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U10 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 30/12 09.00-14.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
GFA Grøn Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Himmelev-Veddelev BK 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I - B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
VSB Blå B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
ÅIF 09 B Logo Ålholm If Ålholm If
ÅIF 09 2 B Logo Ålholm If Ålholm If

U10 (2009) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29/12 14.45-17.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
GFA Rød Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Holbæk B&I - C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Skolen ved Sundet C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
VSB Grøn C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF 3 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U6 (2013) Mix niveau  | Bl  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29/12 09.00-10.50

Holdnavn Niv Logo Klub
2013Q1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Avarta Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Skjold 2 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
GFA 2013 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Ravnene C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Ravnene1 C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
SGIF Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slagelse B&I U6 Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2012) række 1/2  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29/12 11.00-13.45

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød FK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 2012 JVM AB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Danmark B Logo Nørrebro United Nørrebro United
GFA 1 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI hold 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Q3 A/B A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby BK A/B 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sundby Boldklub 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Østerbro IF 1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 (2012) række 3/4  | CD  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29/12 11.00-13.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 2012 JVM CD C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
GFA 2 Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
KB Q3 C/D C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby BK C/D 1 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF U7 - 1 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slagelse SBI C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sundby Boldklub 2 C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Boldklub 3 C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 (2011) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27/12 14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
GFA Grøn Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Orient 1 A Logo Orient GIF Orient GIF
Taastrup FC (1) A Logo Taastrup FC Taastrup FC
VSB A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8 (2011) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27/12 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
GFA Sort Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Glostrup 1 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient 2 B Logo Orient GIF Orient GIF

U8 (2011) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27/12 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Fix6 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix7 C Logo Boldklubben fix Boldklubben fix
Glostrup 2 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
KB 3 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF

U9 (2010) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28/12 14.30-17.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA Sort Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U9 (2010) B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28/12 11.45-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9 (2010) C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28/12 09.00-11.45

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
GFA Grøn Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Tårnby FF 1 C Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Gentofte Fodbold Akademi
Sted: Maglegårdshallen
Adresse: Bregnegårdsvej 25
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2018>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 23-12-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter