Deltagere til Danmarks bedste futsal cup

Venteliste: Kom til Danmarks bedste futsal cup i Brøndby. Cuppen er for U8-U10 drenge og U8-U12 piger.

U10 drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15.30-18.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
GFA Grå Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Himmelev-Veddelev BK B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Rørby-Hvidebæk A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rørby-Hvidebæk
Rørby-Hvidebæk B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rørby-Hvidebæk

U10 piger A/B/C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12.15-15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby U10 A A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U10 B B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Guldpigerne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Guldpigerne C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse U10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Skjold Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold

U11-U12 piger A/B/C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 15.30-18.45

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Boldklubben b73 Slagelse
B73 Slagelse 2 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndby 1A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby 1B A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bsv-1 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse U11 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U8 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09.00-12.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Gentofte Fodbold Akademi Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Tigerne A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Vallensbæk IF 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8-U9 piger A/B/C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09.00-12.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby U9 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
LSF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
LSF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LedøjeSmørumFodbold
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Sengeløse U9 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12.15-15.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BM A Logo marienlyst marienlyst
Brøndby A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
GFA Grå Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve hold blå A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby hallen
Adresse: Brøndby stadion 10
Postnr: 2610
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 01-03-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter