Deltagere til City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)

Stævnet afholdes lørdag d. 16. marts og søndag den 17. marts 2019 i alderen U6-U12. For at få så jævnbyrdige kampe som muligt afholdes stævnet udelukkende som et B-stævne.

U10  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl U10 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
AVGIF 1 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 3 B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
FIFA BOYS B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hasta LA Victoria Siempre B Logo Gedved IF Gedved IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Vonsild FK 1 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U11  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  10 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
EUI B Logo Engum UI Engum UI
Gauerslund IF B Logo Gauerslund if Gauerslund if
Jelling FS 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
TIF/ØB C Logo Tørring IF Tørring IF
Tårnvej Biler Grindsted B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Vejen City C Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen United C Logo Vejen SF Vejen SF

U12  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Nord 1 B Logo Kolding FC Kolding FC
Kolding Nord 2 B Logo Kolding FC Kolding FC
Kolding Nord 3 B Logo Kolding FC Kolding FC
Kolding Nord 4 B Logo Kolding FC Kolding FC
SPURS BOYS II B Logo Vejen SF Vejen SF

U6  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF 2 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
NBSIF1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF3 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U7  | B  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Christiansfeld U7 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Daugård IF B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Gauerslund 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Hover IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
NBSIF C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Starup UIF 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Strib IF 1 Logo Strib IF Strib IF
Strib IF 2 Logo Strib IF Strib IF
TSIF 1 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Ødis 1 B Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF
Ødis 2 B ødis if Logo ukendt af Staevner.dk ødis if

U8 - Lørdag  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF - 1 B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Christiansfeld U8 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby’ s drenge Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
De seje U8 ØSVN/AVGIF hold 1. C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
De seje U8 ØSVN/AVGIF hold 2 C Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Starup UIF B Logo Starup UIF Starup UIF
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U8 - Søndag  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Lunderskov Boldklub 1 C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
skanderup hjarup C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF

U9 - Lørdag  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 16. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 3 C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
De Kongeblå B Logo Løsning IF Løsning IF
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Højen C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højen G&U
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF 1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U9 - Søndag  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 17. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov malt Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Lunderskov B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
skanderup hjarup C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
ØSVN 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Arrangør: Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Hallen
Adresse: Storgaden 9
Postnr: 6052
By: Viuf
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 01-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter