Deltagere til SGIF Marts-stævne 2019

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet.

U-10 (2009) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12:30-15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid B Logo Aakanden GF Aakanden GF
B82 U10 A C Logo B82 Virum B82 Virum
B82 U10 B C Logo B82 Virum B82 Virum
IF Bytoften C Logo IF Bytoften IF Bytoften
SGIF 1 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-11 (2008) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 15:30-18:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 (2007) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-20 incl. pizza

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 (2006) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-20 Inkl Pizza

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 (2005) 4:4  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 19-22 Inkl Pizza

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 ½-bane(2013) 3:3  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09:00-12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Geparderne Logo B1903 B1903
B1903 Løverne Logo B1903 B1903
FB 1 -Banditterne Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Husum 1 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB Frb. Flotte Fyre Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hovedstadens Drenge Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB KBH Fightere Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF 1 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF2 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
VB 1 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB 2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2012) 3:3  | BC  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 11:30-15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 Zanka C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bagsværd Boldklub 1 B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub 2 C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 3 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 4 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Lejre 1 C Logo FC Lejre FC Lejre
FC Lejre 2 C Logo FC Lejre FC Lejre
Hareskov 2012 - 1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2012 - 3 C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hvidovre 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
SGIF Banditter C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Rødder C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-8 (2011) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 15:30-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Allerød FK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FB Sort Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
KB Ajax B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Chelsea B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LUI 1 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
SGIF U8 A B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U-9 (2010) 5:5  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09:00-12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bandolette C Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Blue striker C Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Carbon commando Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Gilleleje FK 1 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK 2 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
IF Bytoften Blå C Logo IF Bytoften IF Bytoften
IF Bytoften Rød C Logo IF Bytoften IF Bytoften
Jægersborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LUI C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U9 drenge 1 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
U9 B Logo Farum boldklub Farum boldklub
Vallensbæk 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse IF 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5B, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 01-03-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter