Deltagere til Super Brugs Cup 2019

Super Brugs Cup. 2019 Fyn 9-10-11. August For 27 gang inviteres til Super Brugs Cup for ungdom. Der spilles fra U10 til U17 for drenge og piger. A-B niveau, alt er samlet på et sted Præmier til nr. 1-2-3 i alle rækker. T-shirts til alle spillere

U10 drenge årg.10  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
hashøj 1 C Logo Hashøj IF Hashøj IF
hashøj 2 C Logo Hashøj IF Hashøj IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Nr. Lyndelse / Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Stubbekøbing C Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Søndersø 1 Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Søndersø 2 Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Såby Fodbold B Logo Såby Fodbold Såby Fodbold
TGB A Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vamdrup. 1 A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vamdrup. 2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U10 piger årg. 10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge årg. 09  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted. Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Svinninge IF B Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Søhus Stige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Såby Fodbold B Logo Såby Fodbold Såby Fodbold
TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U11 piger årg. 09  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Nr. Lyndelse / Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Svinninge IF B Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening

U12 drenge årg. 08  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Nr. Lyndelse / Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Stubbekøbing C Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Svinninge IF B Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Søhus Stige Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
TGB B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vamdrup. 1 A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vamdrup. 2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 piger årg. 08  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U13 drenge årg. 07  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Hørve IF B Logo Hørve IF Hørve IF
Søhus Stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Såby Fodbold B Logo Såby Fodbold Såby Fodbold
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U13 piger årg. 07  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Vamdrup. 1 A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vamdrup. 2 B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U14 drenge årg. 06  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted. A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Nr. Lyndelse / Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Stubbekøbing B Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U14 drenge årg. 06  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U14 piger årg. 06  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Svinninge IF A Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening

U14 piger årg. 06  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge årg. 05  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge årg. 05  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted. A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
OB. 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
OB. 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 piger årg. 05  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF

U15 piger årg. 05  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sunds B Logo Sunds Idrætsforening Sunds Idrætsforening
Såby Fodbold B Logo Såby Fodbold Såby Fodbold
Ullerslev B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U16 drenge årg. 04  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Nr. Lyndelse / Søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U16 drenge årg. 04  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U16 piger årg. 04  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Stubbekøbing B Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub

U16 piger årg. 04  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF

U17 drenge årg. 03  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Nr. Lyndelse / Søby A Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Stubbekøbing B Logo Stubbekøbing Boldklub Stubbekøbing Boldklub
Søndersø Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub

U17 piger årg. 03  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vamdrup Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

Arrangør: Søndersø Boldklub
Sted: Søndersø Boldklub
Adresse: Ullerupvænget 2
Postnr: 5471
By: Søndersø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2019>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 01-06-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter