Deltagere til HINSCHByg Cup

AB Tårnby inviterer sammen med Hinsch Byg til U11 stævne lørdag den 11. maj 2019 for niveauerne A, B, C og D. Der er pokaler til alle.

U11-A  | A  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 11. maj 2019

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 1 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GVI A A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIF A Logo Hvidovre if Hvidovre if
Ishøj If A Logo Ishøj If Ishøj If
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KFUM Roskilde A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
RB 1906 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906

U11-B  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 11. maj 2019

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 2 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 Blå B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Farum BK-1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GIF Nike 1 B Logo Gif Nike Gif Nike
HIF B Logo Hvidovre if Hvidovre if
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Tårnby FF U11 B hold B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11-C  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 11. maj 2019

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 4 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 Blå C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
GIF Nike 2 C Logo Gif Nike Gif Nike
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KFUM Roskilde 2 C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
RB 1906 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Tårnby FF U11 C hold Logo Tårnby FF Tårnby FF

U11-D  | D  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 11. maj 2019

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 4 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Friheden Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HIF C Logo Hvidovre if Hvidovre if
Taastrup FC Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Boldklubben AB Tårnby
Sted: Vestamager Idrætsanlæg
Adresse: Ugandavej 87-105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2019>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 21-04-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter