Deltagere til Løve Cup 2019

Kom med til Løve Cup 2019! Igen i år afholder B1903 Løve Cup. Det afholdes 17.-19. maj 2019

U10A (2009) - 5mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Barcelona A Logo B1903 B1903
B1903 Real Madrid A Logo B1903 B1903
GFA Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
KB William Kvist A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne A Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub

U10A (2009) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Hekla 1 A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HI Herlev A Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk

U10B (2009) - 5mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U10B (2009) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
93 Spurs B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 - løverne B Logo B1903 B1903
Brønshøj BK Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Fix1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U10C (2009) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C Logo B1903 B1903
B1903 C C Logo B1903 B1903
Fix2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Lyn C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hillerød Fodbold U10-2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerød Fodbold
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB Chelsea C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby C1 C Logo Lyngby boldklub Lyngby boldklub
Lyngby C2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tigrene C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub

U11A (2008) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brønshøj Boldklub A Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FC Trelleborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
U11-1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Vestia A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia

U11B (2008) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AB U11-2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Akedemisk Boldklub
B1903 B Logo B1903 B1903
B1903 BB B Logo B1903 B1903
Brønshøj Boldklub 2 B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Dragør Boldklub B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
FC Trelleborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
GVI B B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK "Blå" B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK "Hvid" B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lynge-Uggeløse IF B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjold 1 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sundby Boldklub Barca B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Boldklub Chelsea C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U12A (2007) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Blå A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Gvi A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB07 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Limhamn Bunkeflo
Rød A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U12B (2007) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B Logo B1903 B1903
B1903 B2 Logo B1903 B1903
BK Skjold Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Blå B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Gvi B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U5 (2014) - 3 mands  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
Careca Logo B1903 B1903
Hamsik Logo B1903 B1903
Hareskov IF 1 Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF 2 Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
KBQ2 - Hvid Logo Kjøbenhavns boldklub Kjøbenhavns boldklub
KBQ2- blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Liverpool FC Logo Stenløse bk Stenløse bk
Maradona Logo B1903 B1903

U6 (2013) - 3 mands  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Geparderne Logo B1903 B1903
B1903 Jaguarerne Logo B1903 B1903
B1903 Løverne Logo B1903 B1903
B1903 Panterne Logo B1903 B1903
B1903 Tigerne Logo B1903 B1903
B93 2013 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 2013 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 2013 - 3 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Skjold 2 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK skjold GRØN Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
EIF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Frb. flott fyre Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
HIK Blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
HIK Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
Hovedstadens drenge Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Q4 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBs fightere Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBs kanoner Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub U6 Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
SKJOLD RØD-1 A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
VBK1 Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VBK2 Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U7 (2012) - 3 mands  | Herrer/Drenge

57 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Avarta 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Avarta 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B 73. Herlev 4 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B 73. Herlev 5 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B. 73 Herlev 3 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B.73 Herlev 1 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B.73 Herlev 2 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B1903 4 C Logo B1903 B1903
B1903 5 B Logo B1903 B1903
B1903 6 C Logo B1903 B1903
B93 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bk hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV 1 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 3 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 4 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
EIF Hvid B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF Rød C Logo Espergærde IF Espergærde IF
GFA Grå A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hajerne B Logo Brede IF Brede IF
HIK Blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
HIK Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
HIK Rød Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hellerup Idrætsklub
HVB1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB3 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB4 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB5 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jægersborg
KB U7 Q4 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby 1 Logo lyngby boldklub lyngby boldklub
Lyngby 2 Logo lyngby boldklub lyngby boldklub
Lyngby 3 Logo lyngby boldklub lyngby boldklub
Lyngby 4 Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Måløv 1 Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Måløv 2 Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Roskilde KFUM blå Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM orange Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM stribet Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC 1 Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 Logo Solrød FC Solrød FC

U8A (2011) - 5 mands  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A A Logo B1903 B1903
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde IF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Golazo Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HUI 1 A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj BK A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød A Logo Solrød FC Solrød FC

U8B (2011) - 5 mands  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
B1903 C C Logo B1903 B1903
Brønshøj BK Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 2 B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kfum BK Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Stenløse 1 B Logo Stenløse bk Stenløse bk
Sundby Boldklub, Nikolaj B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

U8C (2011) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 D C Logo B1903 B1903
B1903 E C Logo B1903 B1903
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Espergærde IF 2 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
fix 1 C Logo boldklubben fix boldklubben fix
fix 2 C Logo boldklubben fix boldklubben fix
Fix 3 C Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Hellas 2011-1 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIF Blå C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK Rød C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI 3 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Rosenhøj BK 2 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød Falkene C Logo Solrød FC Solrød FC
Stenløse 2 C Logo Stenløse bk Stenløse bk
Stenløse 3 C Logo Stenløse bk Stenløse bk
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U9A (2010) - 5 mands  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FCN Gul A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FCN Rød A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
GFA Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFA
Glostrup A A Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
Greve blå 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI MAN CITY A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HIK Hvidd A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Himmelev-Veddelev Boldklub A A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lyngby Boldklub 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løver A Logo B1903 B1903
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
ThieryB93-A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U9B (2010) - 5 mands  | B  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Hvid B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B82 B Logo B82 Virum B82 Virum
B93 - Jesper B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
FB Rød 10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Holte - hvid B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte -Blå B Logo FC Holte FC Holte
Greve blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Græshopperne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GVI JUVENTUS B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI REAL B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Himmelev-Veddelev Boldklub C C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
JB-Blå B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB 2010 T B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Panter B Logo B1903 B1903
Puma B Logo B1903 B1903
Sundby BK 1 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tiger B Logo B1903 B1903
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestia 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestia
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ørestad IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

U9C (2010) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Allstars C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gevninge
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
FC Holte sort C Logo FC Holte FC Holte
Friheden 1 Logo boldklubben friheden boldklubben friheden
Friheden 2 C Logo boldklubben friheden boldklubben friheden
Geparder C Logo B1903 B1903
greve blå 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
JB-Hvid C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Leoparder C Logo B1903 B1903
Lyngby Boldklub 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Skjoldrødderne C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldspurt C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
ThieryB93-C C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ørestad IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

Arrangør: B1903
Sted: B1903
Adresse: Lyngbyvej 270
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2019>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 10-05-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter