Deltagere til Ølstykke Cup 2019

Ølstykke FC inviterer med stor glæde til Ølstykke Cup 2019. Et udendørsstævne på kunstgræs for U6 - U10 hold på B/C niveau

U 8 D (Eftermiddag)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag.

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
LSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
LSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LSF
SGIF U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF

U10 D  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grev Fodbold Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kvistgårds drenge C Logo Kvistgård IF Kvistgård IF
Ølstykke FC 1 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Tornado C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Karlslundes Piger C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Måløv BK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Måløv BK
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U5/U6 - P/D  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Husum C Logo Husum boldklub Husum boldklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U7 P/D  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Stenløse BK 1 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 2 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 3 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse BK 4 Logo Stenløse BK Stenløse BK
Ølstykke FC 1 Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ølstykke

U8 D  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Jyllinge FC 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC 2 Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Kastrup 1 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United Logo Nørrebro United Nørrebro United
Rosenhøj BK B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj BK 2 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
VB 1 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB 2 Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Ølstykke FC 1 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U8 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De hurtige piger C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RPF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pige Fodbold

U9 D  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Pump C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 Tilted B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Bagsværd Boldklub C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Fremad Amager 1 B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager 2 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Greve blå 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve blå 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Græshopperne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ledøje Smørum 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ledøje Smørum 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Tune IF - B B Logo Tune IF Tune IF
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
ØIF C Logo Østerbro IF Østerbro IF
Ølstykke FC 1 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke FC 2 C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U9 P  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2010 piger 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Frederiksværk's Fodbold piger C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Sgif C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

Arrangør: Ølstykke FC
Sted: Kunstbanerne
Adresse: Tranekærvej 1
Postnr: 3650
By: Ølstykke
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2019>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 16-03-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter