Deltagere til VBI Cup

Vojens BI inviterer igen i år til et sjovt børnestævne. Det er en god mulighed for at teste de sidste ting inden børnesæsonen rigtigt går igang.

U10  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Vojens BI B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U10 A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebberup IF 1 A Logo Ebberup IF Ebberup IF
Enberup IF 2 C Logo Ebberup IF Ebberup IF
Hammelev 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Rødekro If B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Vojens BI C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens BI A Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U11 A-B-C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Seest B/KIF (1) A Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest B/KIF (2) C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Sfb C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Sfb C Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SUB Inter 2009 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vojens 1 A Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vojens BI B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BNS 1 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Logo Fodboldklubben BNS Fodboldklubben BNS
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Hammelev Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Ribe Bk Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Skodborg C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vojens C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U7  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld U7 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Harte 1 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 3 Logo Harte G&IF Harte G&IF
Hfk 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hfk 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hfk 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hover if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
KIF BLÅ Logo Kolding IF Kolding IF
KIF HVID Logo Kolding IF Kolding IF
Vojens BI1 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl 2011 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vojens BI B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens BI A Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U8 A-B-C  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Esbjerg A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Esbjerg 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hammelev SUF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Harte C Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 4 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Rødekro 1 A Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro 2 C Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
skodborg C Logo Skodborg Idrætsforening Skodborg Idrætsforening
Spangsbjerg if 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if 2 C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Sub Sønderborg Inter B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vejen SF 1 B Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF 2 C Logo Vejen SF Vejen SF
Vojens BI1 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens BI2 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Aabk B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 A-B-C  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov 1 B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov 2 C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Dybbøl 1 A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI grøn A Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening Egen Ungdoms- & Idrætsforening
HSUF U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
MIF B Logo Midtals Idrætsforening Midtals Idrætsforening
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ribe BK 1 A Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 B Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Starup 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 C Logo Starup UIF Starup UIF
SUB 2 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 3 C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
VBI 1 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
VBI 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

Arrangør: Vojens B&IK
Sted: Vojens BI boldbaner
Adresse: Overgårdsvej 5
Postnr: 6500
By: Vojens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2019>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 17-04-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter