Deltagere til Sydbank Store Bededags Cup 2019

Næstved IF Fodbold inviterer igen i år til den traditionsrige Sydbank Store Bededags Cup 2019. Der spilles i dagene fredag 17. maj til søndag 19. maj. Der spilles i rækkerne U6 til U12. U7 spiller 5-mands, U10 har mulighed 8-mands.

U10 / 2009 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  7 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK - A A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF - Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SFB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Slagelse BI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U10 / 2009 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 13:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Rødovre B Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Faxe BK B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK - B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Næstved IF - Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse BI B B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U10 / 2009 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 09:00-13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
NFC Rød C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF - Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø 1 C Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø 2 C Logo Præstø IF Præstø IF
RB 1906 - C C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Slagelse BI C C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vordingborg IF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U11 / 2008 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BK Friheden 3 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HG U10 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Nfc C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF - Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
RB1906-2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 / 2008 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 17/5 kl. 10:00-16:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndby IF 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Himmelev-Veddelev A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hold 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Ishøj IF Elite A Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Marienlyst A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Nfc A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næsby Boldklub A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næstved IF - Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Roskilde boldklub A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SfB 1 A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U11 / 2008 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden 2 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
fc storebælt B Logo fc storebælt fc storebælt
Nyråd B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved IF - Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 / 2007 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT MMLiving B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
NBU Blå B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Næstved IF - Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U12 / 2007 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT HWH VVS C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Haslev C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved IF - Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Store Merløse Fodbold C Logo St. Merløse IF St. Merløse IF

U12 / 2007 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Bilhuset Elmer A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Borup IF A Logo Borup IF Borup IF
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Bsv A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør Boldklub A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF - Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SOLRØD FC A Logo SOLRØD FC SOLRØD FC
Ølstykke FC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U6 / 2013 3-mands  | -  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl. 9:30-13

Holdnavn Niv Logo Klub
aif1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
aif2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
aif3 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Fuglebjerg 2 C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF Tigere Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Nfc Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nif 1 B Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 3 B Logo Næstved IF Næstved IF
RIF U6 / 1 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIF U6/ 2 C Logo Ringsted IF Ringsted IF

U7 / 2012 5-mands  | -  | Mixede

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fre. 17/5 kl. 9:30-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF C Logo Benløse IF Benløse IF
Bjæverskov C Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Greve Blå 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HB&I A B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HB&I B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HG Fodbold C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg u6 C Logo Herlufsholm gf Herlufsholm gf
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Karlslunde IF 1 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Boldklub B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC, Juventus Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC, Real Madrid Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF 1 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF 2 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF 3 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF 4 Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse B&I Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Sørbymagle IF C Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Tune Gul Logo Tune IF Tune IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 / 2011 5-mands  | C  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl.9:00-11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF - hold 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
B73, 3 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndbyernes IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Faxe BK C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Faxe Ladeplads C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Greve Fodbold 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub 2 C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG grøn C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG sort C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF Blå C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
NAB C Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
Næstved IF - Orange C Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF - Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
VIF blå C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF hvid C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U8 / 2011 5-mands  | B  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl.11:45-15:45

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF - hold 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B73, 1 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73, 2 B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndbyernes IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
De seje gutter B Logo Høng GF Høng GF
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hik2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
NAB B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
NFC Sort B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF - Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U8 / 2011 5-mands  | A  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lør. 18/5 kl.11:45-15:45

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Herfølge Boldklub 1 A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hik1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Listrup A Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
NFC Blå A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF - Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
Nørrebro United A Logo Nørrebro United Nørrebro United
RB1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Store Merløse Fodbold A Logo St. Merløse IF St. Merløse IF

U9 / 2010 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Aff / afa A Logo Amager FF Amager FF
AIF A Logo Albertslund IF Albertslund IF
BM A Logo Marienlyst Marienlyst
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF Boys SORT A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FK Sydsjælland 05 A Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Haslev 1 A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HIK Hvid A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved IF - Grøn A Logo Næstved IF Næstved IF
RBK A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9 / 2010 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 9:00-12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF RØD-2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hellested.IF 2 C Logo Hellested Idræts Forening Hellested Idræts Forening
HG3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nif 5 C Logo Næstved IF Næstved IF
Nyråd sort C Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næstved IF - Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø I F C Logo Præstø IF Præstø IF
Skælskør C Logo Skælskær B&I Skælskær B&I
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
ØGIF C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
ØIF C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9 / 2010 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF Boys RØD B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Faxe Ladeplads B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Haslev 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hellested.IF B Logo Hellested Idræts Forening Hellested Idræts Forening
HG1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB D1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif 4 B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF - Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør B Logo Skælskær B&I Skælskær B&I
Slagelse B&I 1 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Arrangør: Næstved IF
Sted: Næstved IF Fodbold
Adresse: Rolighedsvej 25
Postnr: 4700
By: Næstved
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2019>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 10-05-2019

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter