Deltagere til Girls Indoor Cup 2020

Store pokaler til alle pigerne i årgangene U9 - U13. Fine præmier til Elite årgangene U13A, U14A & U15A. Der bliver kåret fightere i hver slutspil. Og der sparkes straffespark konkurence efter finalerne i U9-U13.

U10 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 14.3.kl. 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U10 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 14.3 kl. 12.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 pige C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 7.3 kl. 13.0

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U11 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 7.3 kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF C Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby 1 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U11 pige C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 pige A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.2 kl. 12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Tøzerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 pige B/C  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 29.2 kl. 9.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum IF 1 C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
Mulle's Piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby 1 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sportigan Hadsund B Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Sportigan Hadsund 2 B Logo Ommersyssel IF Ommersyssel IF
Søhus Stige BK 1 C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige BK 2 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U12 pige C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 pige B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 26.1 kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Mulle’s piger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 pige Elite  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 26.1 kl. 12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U14 pige Elite  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 25.1 kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 pige Elite  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 25.1 kl. 12.30

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 pige Elite  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 25.1 kl. 15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 pige  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 14.3 kl. 8.30

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Ubberudhallen
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Odense V
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2020>
mationtofr
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 01-02-2020


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter