Deltagere til Allesø Pokal Cup 2019

POKALSTÆVNE Pokal Cup 2019. Allesø fodbold invitere til et hyggeligt sommerstævne med pokaler til ALLE spillere.Det er et bredde stævne, så det er vigtigt i tilmelder jeres hold i det rigtige niveau.

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Ebberup IF A Logo Ebberup IF Ebberup IF
Korup-Ubberud 1 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 B Logo Ubberud IF Ubberud IF
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
OKS C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Skt klemens B Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Tjæreborg if B Logo Tjæreborg if Tjæreborg if

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø GF.1 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø GF.2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Brenderup IF B Logo Brenderup if Brenderup if
Højby B Logo Højby S&G Højby S&G
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
tjæreborg if Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF

U6  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø GF Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB1 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB3 Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Korup 1 C Logo Korup IF Korup IF
Korup 3 C Logo Korup IF Korup IF
MG & BK 1 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG & BK 2 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG & BK 3 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 1 C Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Næsby 2 B Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OKS1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U7  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl.9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø 2 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø GF Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Kauslunde B Logo Kauslunde IF Kauslunde IF
Korup 2 C Logo Korup if Korup if
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Otterup Boldklub 1 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup Boldklub 2 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Søhus Stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U8  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Allesø C C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BBB
Dalum B Logo Dalum IF Dalum IF
MG&BK 1 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Rolfsted B Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Søhus Stige U8 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 9.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø 1 B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
B67 1 B Logo B.67 B.67
B67.2 B Logo B.67 B.67
kauslunde if B Logo Kauslunde IF Kauslunde IF
kauslunde if 2 B Logo Kauslunde IF Kauslunde IF
Næsby 1 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
S.K.F.I.F B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet S.K.F.I.F

Arrangør: Allesø Gymnastik Forening
Sted: Allesø GF
Adresse: Spurvelundsvej 20
Postnr: 5270
By: Odense n
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 13-05-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter