Deltagere til Colourplus pinsecup 2019

Hej alle. Så er vi igen klar med Nykøbing FC populære pinsestævne for 36 gang hvor vi gerne vil invitere drenge i U10-U12 til dette dejlige fodboldstævne. se iøvrigt vores hjemmeside pinsecup.dk for mere info.

U 10 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Glostrup Fodboldklub A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hekla BK A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HUI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 10 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Boyz B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
HUI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Glostrup Fodboldklub C Logo Glostrup FK Glostrup FK
HUI 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Kirke Værløse IF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Køge Nord FC - 1 C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Køge Nord FC - 2 C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nivå-Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 D Begynder dr.  | D  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Drengene C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FC Nakskov 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
Fyldt med kemi C Logo Borup IF Borup IF
Glostrup Fodboldklub Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup Fodboldklub Logo Glostrup FK Glostrup FK
Humlebæk BK C Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
Hvidovre IF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U 11 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF-T A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov A Logo FC Nakskov FC Nakskov
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LSF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nfc A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U 11 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1973 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BK Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BSF-1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hørsholm-Usserød IK B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bsf-2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IF Lyseng C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF - 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF - 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Nord FC C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nivå-Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FC Nakskov Logo FC Nakskov FC Nakskov
Hørsholm-Usserød IK Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Nord FC Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Nfc A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nivå-Kokkedal Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Tingsted BK Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 12 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000 - 1 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum - 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Ølstykke A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U 12 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla Boldklub B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Galacticos B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Værløse IF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
LUI B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lyngby Boldklub-1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nivå-Kokkedal B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Viby Fodbold B Logo Viby IF Viby IF
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U 12 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Blovstrød IF C Logo Blovstrød Idrætsforening Blovstrød Idrætsforening
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000 C Logo FA 2000 FA 2000
GFK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla Boldklub C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Vikingerne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Værløse IF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby Boldklub-2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Team Falster Logo B1938 B1938
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Viby Fodbold C Logo Viby IF Viby IF
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 12 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Farum Boldklub Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFK Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve boy´s Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvidovre IF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Team Falster Logo B1938 B1938
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

Arrangør: Nykøbing FC
Sted: Nykøbing FC syd
Adresse: Østre Alle' 123
Postnr: 4800
By: Nykøbing F
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 18-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter