Deltagere til Colourplus pinsecup 2019

Hej alle. Så er vi igen klar med Nykøbing FC populære pinsestævne for 36 gang hvor vi gerne vil invitere drenge i U10-U12 til dette dejlige fodboldstævne. se iøvrigt vores hjemmeside pinsecup.dk for mere info.

U 10 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Glostrup Fodboldklub A Logo Glostrup FK Glostrup FK
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HUI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 10 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Boyz B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
HUI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Glostrup Fodboldklub C Logo Glostrup FK Glostrup FK
HUI 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørsholm Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Kirke Værløse IF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Køge Nord FC - 1 C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Køge Nord FC - 2 C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nivå-Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 10 D Begynder dr.  | D  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Drengene C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FC Nakskov 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NB/Velo
Fyldt med kemi C Logo Borup IF Borup IF
Glostrup Fodboldklub Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup Fodboldklub Logo Glostrup FK Glostrup FK
Humlebæk BK C Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U 11 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF-T A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Nakskov A Logo FC Nakskov FC Nakskov
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LSF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nfc A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U 11 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1973 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BK Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BSF-1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hørsholm-Usserød IK B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bsf-2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IF Lyseng C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF - 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF - 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Nord FC C Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nivå-Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 11 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
FC Nakskov Logo FC Nakskov FC Nakskov
Hørsholm-Usserød IK Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge Nord FC Logo Køge Nord FC Køge Nord FC
Nfc A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Nivå-Kokkedal Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U 12 A Drenge  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000 - 1 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum - 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum - 2 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Slagelse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Ølstykke A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U 12 B Drenge  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
GFK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla Boldklub B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Galacticos B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Værløse IF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
LUI B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lyngby Boldklub-1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nivå-Kokkedal B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Viby Fodbold B Logo Viby IF Viby IF
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U 12 C Drenge  | C  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 1908 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Blovstrød IF C Logo Blovstrød Idrætsforening Blovstrød Idrætsforening
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000 C Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla Boldklub C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Vikingerne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Værløse IF C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lyngby Boldklub-2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NFC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Team Falster Logo B1938 B1938
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Viby Fodbold C Logo Viby IF Viby IF
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
ølstykke C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U 12 D Drenge  | D  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B 1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Farum Boldklub Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFK Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve boy´s Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvidovre IF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Præstø if C Logo Præstø if Præstø if
Solrød FC Logo Solrød FC Solrød FC
Team Falster Logo B1938 B1938
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

Arrangør: Nykøbing FC
Sted: Nykøbing FC syd
Adresse: Østre Alle' 123
Postnr: 4800
By: Nykøbing F
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 18-02-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter