Deltagere til Undløse Cup Uge 26 2019

Hej alle Traditionen tro afholder Undløse Boldklub vores årlige sommerturnering Undløse Cup, i UGE 26 fra onsdag d. 25.juni til lørdag d. 29.juni med masser Ungdoms- & Senior kampe alle dagene.

Old Boys LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Old boys 8 mands Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Undløse-Søndersted FC
Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

Old Girls LUKKET  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
De Gyldne Damer C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
FC 4340 Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

Senior Serie2 LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

Senior Serie5 LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 28.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

Serie 6 LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 26.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Senior Serie 6 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Undløse-Søndersted FC
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U11/12 drenge LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FFB 1 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Stenlille IF Logo Stenlille IF Stenlille IF
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U11/12 Tors LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U13 drenge LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 26.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U14 drenge LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Store Merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U15/16 piger 8 mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 26.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BG Glas A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U16 drenge (lørdag)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 drenge 11 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U16 drenge LUKKET  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 27.juni aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Dunses Disciple u16 Elite C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dunses Disciple
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U7 mix LUKKET  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Holte 1 C Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 2 C Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 3 C Logo FC Holte FC Holte

U8 mix LUKKET  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund u8 C Logo dianalund if dianalund if
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Mørkøv IF U7 C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
SIF U8 C Logo Svinninge Idrætsforening Svinninge Idrætsforening
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U9/10 mix LUKKET  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 29.juni formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Jernløse BK/Undløse BK Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Jernløse/Undløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Store Merløse Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

Arrangør: Undløse Boldklub 1901
Sted: Undløse Stadion
Adresse: Øvej 3, Undløse
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 10-06-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter