Deltagere til Dalby Mølle Pokal 2019

Dalby GF ved Kolding byder igen i år velkommen til Dalby Mølle Pokal. Stævnet spilles Lørdag den 22. juni og søndag den 23. juni 2019. Der spilles i rækkerne U5 - U12 for både drenge og piger.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 09 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby U10 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby U10 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Kolding IF C Logo Kolding IF Kolding IF
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Seest B/KIF B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vonsild FK Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5-mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby u5 mix-1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening

U6-mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum 1 Logo Dalum If Dalum If
Dalum 2 Logo Dalum If Dalum If
Dalum 3 Logo Dalum If Dalum If
Seest Boldklub Gul Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U7-mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 5 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
KIF BLÅ Logo Kolding IF Kolding IF
KIF HVID Logo Kolding IF Kolding IF
Vamdrup1 C Logo Vamdrup if Vamdrup if
Vamdrup2 C Logo Vamdrup if Vamdrup if
Vamdrup3 C Logo Vamdrup if Vamdrup if
Vonsild FK 1 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U8 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Harte 1 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Skibet 1 C Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 C Logo Skibet IF Skibet IF

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Seest B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert if C Logo Bjert if Bjert if
Dalby gf C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby Gf A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
HPTI C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 C Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KIF BLÅ C Logo Kolding IF Kolding IF
KIF HVID B Logo Kolding IF Kolding IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Teletubbies B Logo Brande IF Brande IF
vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert IF A A Logo Bjert IF Bjert IF
Rødekro IF blå Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Rødekro IF grøn Logo Rødekro Idrætsforening Rødekro Idrætsforening
Årgang 2010 Piger B Logo Dalby IF Dalby IF

Arrangør: Dalby Gymnastikforening
Sted: Dalby Stadion
Adresse: Dalbyvej 118
Postnr: 6000
By: Kolding
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 09-06-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter