Deltagere til Stryhns Cup 2019

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 10.-11. august 2019. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder

U10-2010  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Holbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
HVB U10 I A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 II A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10-2010  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd Boldklub C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
HVB U10 III B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 IV C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lundtofte I B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Lundtofte I C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Vallensbæk 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
ØiF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF
ØiF 2 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U11-2009  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSV af 2016 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør Boldklub A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
GVI A A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Herlufsholm A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I - A1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U11-2009  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Holbæk B&I - B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
Holbæk B&I - C1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk B&I
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kirke Hyllinge B Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Svogerslev 1 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U12-2008  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U12-2008  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U13-2007  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U13-2007  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U14-2006  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B&I C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB UNITED C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
TFF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U14-2006  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brede u14 B Logo Brede IF Brede IF
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB CITY B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB FC A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U15-2005  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gilleleje C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub

U15-2005  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5/U6  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB U5 hold 1 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 3 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U7  | AB  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold - Blå B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Skjold - Grøn B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Skjold - Rød Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
HIF Løver Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF Tigere Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub U7 Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
NIF 1 Logo Næstved IF Næstved IF

U8  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HB&I
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906 Hvid A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U9-2011  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Lejre B Logo FC Lejre FC Lejre
FHF Boogie Boys C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HBI B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HBI C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HBI C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvb Barcelona Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ringsted 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde kfum 2 Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Tune IF Logo Tune IF Tune IF

U9-2011  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FHF Cool Kids B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HBI A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HBI A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvb Liverpool A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb Liverpool A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ringsted 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde kfum 1 A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sundby Boldklub B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tune IF Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Idrætspark
Adresse: Herregårdsvej 46
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2019>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 10-07-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter