Deltagere til Middelfart Sparekasse Cup 2019

Hedensted IF byder søndag den 12. maj 2019 til fodboldstævne på Hedensted Stadion for U6-U7 mix, U8-U11 drenge. U10 Drengene kan prøve kræfter med at spille 8:8. Pokaler til alle i U6-U9, store pokaler til finaleholdene i U8-U11.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges Boys B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Bredballe IF A Logo Bredballe IF Bredballe IF
De Kongeblå A Logo Løsning if Løsning if
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FIFA BOYS A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Sammenholdet A Logo Stouby GIF Stouby GIF
Silkeborg Boys A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Vinding A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebberup IF B Logo Ebberup IF Ebberup IF
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Hobro Ik årgang 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ry Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Vejle Fc C Logo Vejle FC Vejle FC
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De Kongeblå C Logo Løsning if Løsning if
Egebjerg IF - U10 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg IF
Engum C Logo Engum UI Engum UI
Gødvad C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
NBSIFs Unge drenge C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sik 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skibet C Logo Skibet If Skibet If
Vinding C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Hedensted 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Seest B/KIF (1) B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vejle Boldklub B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De kongeblå C Logo Løsning IF Løsning IF
Hedensted 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Seest B/KIF (2) C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Vejle Boldklub C C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U6 Mix  | Mixede

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl 1 C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl 2 B Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
Bredballe IF 1 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 4 Logo Bredballe IF Bredballe IF
De seje Erritsø tøser C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gedved Ninjas C Logo Gedved if Gedved if
Gedved Ninjas 2 C Logo Gedved if Gedved if
Grejs-Dalen IK B Logo Grejs IF Grejs IF
Hatting-Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 (u5) C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted 1 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hover if 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Hover if 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
HU6 - 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hørning if
HU6 - 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hørning if
Lund IF 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
MG&BK 1 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 2 Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
NBSIF1 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF3 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Team C.D Auto Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Østbirk if Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U7 Mix  | Mixede

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Amui Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Daugård IF B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
De seje Erritsø piger C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
De små divaer B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Gauerslund Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gedved United C Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 3 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 4 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 5 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 4 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 5 Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hei1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hei
Hobro Ik A Logo Hobro IK Hobro IK
Hover 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Hover 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
KIF BLÅ Logo Kolding IF Kolding IF
KIF HVID Logo Kolding IF Kolding IF
SIK 1 Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 Logo Stensballe IK Stensballe IK
U7 LIF 1 C Logo Løsning IF Løsning IF
U7 LIF 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
Østbirk if Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Bredballe IF U8 A A Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens 1 A Logo Fc Horsens Fc Horsens
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SSF1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stensballe IK A Logo Stensballe IK Stensballe IK
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Bredballe IF U8 B B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Fc Horsens 2 B Logo Fc Horsens Fc Horsens
FC Skanderborg 1 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
Kolding Boldklub 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub 2 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
NBSIF1 B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF U7 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF U7 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF U8 C C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Gauerslund 71 C Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hedensted IF 1 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hover 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover IF
NBSIF2 C Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Østbirk IF C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Drengene A Logo Århus GF Århus GF
BGIF 1 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF A Logo Bredballe if Bredballe if
EFB A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Hatting / Torsted 2 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 A Logo Hedensted IF Hedensted IF
KB 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Lund if A Logo Lund if Lund if
Lystrup IF 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sik 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe Gul B Logo Bredballe if Bredballe if
Bredballe Rød Logo Bredballe if Bredballe if
De Kongeblå 1 B Logo Løsning if Løsning if
EFB B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Gedved United B Logo Gedved IF Gedved IF
Hatting / Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vinding sf 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U9 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl Fodbold 2 C Logo Ammitsbøl Fodbold Ammitsbøl Fodbold
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe C Logo Bredballe if Bredballe if
De Kongeblå 2 C Logo Løsning if Løsning if
EIF HEROES C Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 4 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Lund C Logo Lund if Lund if
Lystrup IF 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
VSF C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Hedensted IF
Sted: Hedensted Stadion
Adresse: Jørgensens alle 26
Postnr: 8722
By: Hedensted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2019>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 20-04-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter