Deltagere til Avarta Cup 2019

Avarta Cup 2019 må du ikke gå glip af , der vil være plads til drenge fra U5-U12 Der vil være boder med salg af diverse. Alle spillere får statuetter

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta Miljø B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta

U10-C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold Kometer C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold Lyn C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Toksværd TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 D  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 2013 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 2013 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
KB Q4-1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Måløv Boldklub U6 Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

U7  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KBQ1 - blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBQ1 - Hvid Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Solrød Eagles Logo Solrød FC Solrød FC

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta I B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Fodbold 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Solrød Tigers Logo Solrød FC Solrød FC

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 3 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
Avarta III C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
FFK C Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Greve Fodbold 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 3 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Solrød Falkene Logo Solrød FC Solrød FC

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB Rød 10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben Avarta
Sted: Avarta Espelunden
Adresse: Korsdalsvej 100
Postnr: 2610
By: Rødovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2019>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 31-05-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter