Deltagere til GFA PÅSKE CUP

Gentofte Fodbold Akademi afvikler igen påske turnering, når det denne gang går løs på selve Gentofte Stadion for årgang 2009, 2010, 2011 og 2012.

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14/4 09.00-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 S1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 S2 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla 1 A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør Boldklub A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA 2009 A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI I A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Helsted Fremad IF A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Himmelev-Veddelev A1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HOG Hinnerup A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby BK 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BK 2 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Team Holstebro Frugtlager A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Team TNH A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team TNH
Østerbro IF A Logo Østerbro IF Østerbro IF
Ålholm IF A Logo Ålholm If Ålholm If

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14/4 09.00-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 3 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 B B Logo B1903 B1903
B93 M&M B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Boldklubben FIX B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFA Grå B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI II B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hg B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Himmelev-Veddelev B1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
JB 1 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
JB 2 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Lyngby BK 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved - Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Ålholm IF 2 B Logo Ålholm If Ålholm If

U7 A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 18/4 09.00-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
brøndby if 1 A Logo brøndby if brøndby if
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
GVI Hold 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HVB1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF A A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LSF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Taastrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 18/4 09.00-13.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød FK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 PMC 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
brøndby if 2 B Logo brøndby if brøndby if
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Karlslunde 3 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB U7Q4 - Raketterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Taastrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF U6 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 18/4 13.00-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Bagsværd Boldklub A Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Golazo A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HIF Rød A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906-1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 B/C  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 18/4 13.00-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
beco gruppen B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIF Blå Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK Rød C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kfum BK Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
Nørrebro United C Logo Nørrebro United Nørrebro United
RB1906-2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Sundby Boldklub, Nikolaj B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ålholm IF Logo Ålholm IF Ålholm IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14/4 13.00-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - OK A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Falstarz1 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
FCN 1 A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FCN 2 A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Glostrup A Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
GVI MAN CITY A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14/4 13.00-17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 - Jesper B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - ok Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bagsværd Boldklub B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Falstarz2 B Logo Nørre Alslev Boldklub Nørre Alslev Boldklub
FC Holte - Blå B Logo FC holte FC holte
FC Holte - hvid B Logo FC holte FC holte
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GVI REAL B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Blå B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holbæk
KB 2010 T B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif B Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Vanløse IF 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Østerbro IF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

Arrangør: Gentofte Fodbold Akademi
Sted: Gentofte Stadion
Adresse: Ved Stadion 10
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2019>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 10-04-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter