Deltagere til 2. CHAMPIONS CUP

2. UDGAVE AF CHAMPIONS CUP. 2-dages turnering for årgang 2010, 2011 & 2012.

U7 A  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 1. juni & 2. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 PMC A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK FIX 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Brøndby A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes if
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum BK A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FC Nabo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Nabo
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HVB1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF

U7 B  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 1. juni & 2. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 JVM B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 PMC 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK FIX 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Brøndby 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes if
Brøndby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes if
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum bk B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
GFA B Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
HVB2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 3 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 31. maj & 1. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000-1 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum BK A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Fix 1 A Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Himmelev Veddelev BK A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj IF A Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United A Logo Nørrebro United Nørrebro United
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum Sorgenfri Boldklub A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF A Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 B  | A  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 31. maj & 1. juni

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA2000-2 B Logo FA 2000 FA 2000
Farum BK 2 B Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FB Sort C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Fix 2 B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Fix 3 B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 3 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Ishøj IF 2 B Logo ISHØJ IF ISHØJ IF
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United 2 B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Orient U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient
RB 1906 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Stenløse BK B Logo Stenløse bk Stenløse bk
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum Sorgenfri Boldklub 2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF 2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. maj & 31. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Orion Stockholm 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Orion Stockholm
FC Orion Stockholm 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Orion Stockholm
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Glostrup A Logo IF 32 Glostrup IF 32 Glostrup
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved IF 1 A Logo Næstved IF Næstved IF
Rudersdal Boldklub A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U9 B  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. maj & 31. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Hvid B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Græshopperne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB D1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF 2 B Logo Næstved IF Næstved IF

Arrangør: Gentofte Fodbold Akademi
Sted: Gentofte Sportspark
Adresse: Ved Stadion 10
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<maj 2019>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 25-05-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter