Deltagere til AFK Cup 2019

Kom og vær med i årets fedeste stævne i Nordsjælland når Allerød FK afholder stort stævne for u8, u9 og u10.

U10 A (2010)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub

U10 B (2010)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Hvid B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B82 Virum 1 B Logo B82 Virum B82 Virum
Farum BK 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Ledøje Smørum 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skjold Birkerød 1 B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold

U10 C (2010)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød Grøn C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød Gul C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B82 Virum 2 C Logo B82 Virum B82 Virum
Farum BK 2 C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Ledøje Smørum 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skjold Birkerød 2 C Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold

U8 A (2012)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
fix 1 B Logo boldklubben fix boldklubben fix
GFA A Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
Juventus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Juventus
Karlslunde IF 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF

U8 B (2012)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
fix 2 B Logo boldklubben fix boldklubben fix
HUI 1 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Orient B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient

U8 C (2012)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
HUI 2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub

U9 A (2011)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSV af 2016 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV af 2016
GFA Logo Gentofte Fodbold Akademi Gentofte Fodbold Akademi
ishøj 1 A Logo ISHØJ IF ISHØJ IF

U9 B (2011)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSV af 2016 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV af 2016
ishøj 2 B Logo ISHØJ IF ISHØJ IF

U9 C (2011)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 1 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub

Arrangør: Allerød Fodbold Klub
Sted: Allerød Idrætspark
Adresse: Møllemosevej 5
Postnr: 3450
By: Allerød
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2019>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 26-08-2019


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter