Deltagere til Taastrup FC - Timevision Cup 2010

3-8-2010 Ledige pladser: 5-mands: dr u6(05) + 7-mands: pi u11, U13 - dr u10(01). Taastrup FC arrangerer igen i 2010 vores traditionelle sommerstævne / opstartsstævne for U-5 til U-13 drenge og U-9 til U-13 piger.

3.U-5 drenge (06)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U-6 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Basserne B Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
BSV Pantere A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV Pumaer A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Orient GI B Logo Orient GIF Orient GIF
SIF Jesper B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF MG 1 Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

3.U-7 drenge (04)  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Barca A B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Barca B B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HELLAS 1 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HELLAS 2 C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Messi Boys A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Rosenhøj BK B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
VIF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

5.U-10 drenge (01)  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boldklubben FIX B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Dragør 1 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Fremad Amager 1 A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Valby 2 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Jægersgborg Boldklub B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Leo A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
tigerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vestia 01 B B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

5.U-11 drenge (00)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-11 piger (00-01)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KIFs piger 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KIFs piger.. C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Skovshoved I.F. B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC

5.U-6 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF U6-2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
HELLAS C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
SIF KF1 Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

5.U-7 drenge (04)  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSV 04-3 Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
HUI B1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Køge1 B Logo Køge BoldKLub Køge BoldKLub
Køge2 B Logo Køge BoldKLub Køge BoldKLub
Køge3 B Logo Køge BoldKLub Køge BoldKLub
Orient GI B Logo Orient GIF Orient GIF
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SB50 Ishøj A Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold

5.U-8 drenge (03)  | Herrer/Drenge

37 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 3 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903 - 3 B Logo B1903 B1903
B1903-2A A Logo B1903 B1903
B1903-2B B Logo B1903 B1903
BSV 03-1 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FB A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
GVI2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hareskov 1 C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov 2 C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HELLAS C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hørsholm 1A B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm 1B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Høsterkøb Fodboldklub A Logo Høsterkøb Fodboldklub Høsterkøb Fodboldklub
Karlslunde IF - grønt B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF - Rødt hold B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB A1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
kb(f) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-C A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KFB Small Stars A Logo Kløvermarkens FB Kløvermarkens FB
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundtofte 2 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Nuzzerne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Orient GI A Logo Orient GIF Orient GIF
Orient GI B B Logo Orient GIF Orient GIF
RB 1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SB50 A Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
svogerslev 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svoerslev Boldklub
Svogerslev 3 C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Taastrup FC - 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC - 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC - 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
VIF 1 B Logo Vindinge IF Vindinge IF
VIF 2 B Logo Vindinge IF Vindinge IF

5.U-9 drenge (02)  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 B Logo B1903 B1903
B.93/marco A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA2000 hold 1 årg 02 A Logo FA 2000 FA 2000
FA2000 hold 2 årg 02 B Logo FA 2000 FA 2000
FA2000 hold 3 årg 02 A Logo FA 2000 FA 2000
FC Lejre B B Logo FC Lejre FC Lejre
HB&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HB&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Herlev IF B B Logo Herlev IF Herlev IF
HUI B2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB-U9A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold 6 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk - B2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum-Sorgenfri 1 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Virum-Sorgenfri 2 B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

5.U-9 piger (02-03)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VI39 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

7.U-10 drenge (01)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Abtaarnby Vest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Abtaarnby Vest
Alsønderup B Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
Ballerup-Skovlunde 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ballerup-Skovlunde 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ballerup-Skovlunde Fodbold/3 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Brøndby U10-3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
cik sørøver A Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Dragør Boldklub A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
EIF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
FA 2000 1 A Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 B Logo FA 2000 FA 2000
Fremad Valby Årg 01A A Logo Fremad Valby Fremad Valby
RB1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SB 50 Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
SIF Søren B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

7.U-11 drenge (00)  | Herrer/Drenge

32 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ABT Vest B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
b1908 7 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Bagsværd B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BK Hellas A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
BS72 B Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FC Holte 2000 B Logo FC Holte FC Holte
Fløng Hedehusene A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Helsinge 1 A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Helsinge 2 B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Herstedøster IC B Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HIF U11 A A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HVB1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge A Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lundtofte Boldklub B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
pokalshoppen.dk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovlunde IF A Logo Skovlunde IF Skovlunde IF
Skovshoved IF -1 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød FC - Hold A1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC - Hold A2 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC - Hold B1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC Hold C C Logo Solrød FC Solrød FC
Stjernerne B Logo KFUMs Boldklub København KFUMs Boldklub København
Torslunde-Ishøj IF B Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
Taastrup FC/1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC/2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

7.U-11 piger (00-01)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold/1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold/2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hvidovre IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
TFC A Logo Taastrup FC Taastrup FC

7.U-12 drenge (99)  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB-2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB-Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B.93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FFB 1 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve99-2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lundtofte B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
TFC 99 Jesper B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Torslunde-Ishøj IF 1 B Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
Torslunde-Ishøj IF 2 B Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
Tuse IF 1 A Logo Tuse IF Tuse IF
Vestia A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

7.U-13 drenge (98)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-13 piger (98-99)  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1-2-93 pigerne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Avarta C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B93 tøserne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fc Damsø 1 A Logo FC Damsø FC Damsø
FC Damsø 2 B Logo FC Damsø FC Damsø
Jyllinge FC 1 Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC 2 Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
måløv u13 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Taastrup FC 1 Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

7.U-9 drenge (02)  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Alsønderup B Logo Alsønderup Idrætsforening Alsønderup Idrætsforening
B1903 A Logo B1903 B1903
FC Lejre A B Logo FC Lejre FC Lejre
Fremad Valby Logo Fremad Valby Fremad Valby
Herlev IF A A Logo Herlev IF Herlev IF
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HUI B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Jægersborg 1 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jægersborg BK 3 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB-U9A A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lundtofte B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
NIF Hansen & Andersen A Logo Næstved IF Næstved IF
Vikingerne Hold A1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Værløse Boldklub B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

9.U-12 drenge (99)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo akademisk boldklub akademisk boldklub
greve fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RB 1906 - 1 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 - 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SB50 B Logo SB50 fodbold SB50 fodbold
Svogerslev BK 1 A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev BK 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

9.U-13 drenge (98)  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Bjarne B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Ivan A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 B Logo B1903 B1903
Ballerup Skovlunde fodbold 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Ballerup Skovlunde fodbold 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BK Frem A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Farum 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fløng-hedehusene A B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fløng-hedehusene B C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Haslev FC 1 A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev FC 2 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herlev B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlufsholm 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Humlebæk A Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Jims Disciple A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Lundtofte B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Næstved IF 3 C Logo Næstved IF Næstved IF
RB06 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB06
Rishøj Boldklub B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Skovshoved Idræts Forening A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshoved Idræts Forening
Solrød FC 98-1 A Logo Solrød FC Solrød FC
TIIF B Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening
Taastrup FC/1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC/2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC/3 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC/4 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vindinge IF-årgang 1998 C Logo Vindinge IF Vindinge IF

9.U-13 piger (98-99)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Taastrup FC
Sted: Nyhøj
Adresse: Sydskellet 1
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2010>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 06-08-2010

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Lalandia Cup 2015
27. feb - 1. mar 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Future Cup
3. - 6. apr 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014
27. - 30. dec
Vildbjerg Cup Indoor 2014
12. - 14. dec
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
ABC CUP 2015
2. - 4. jan 2015
Marienlyst Cup 2014
19. - 21. dec
NRUI Julestævne 2014
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2015
17. - 25. jan 2015
TUSE CUP UNGDOM
12. - 21. dec
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP
19. - 21. dec
TUSE SENIOR CUP
27. dec
U19 CUP TUSEHALLEN
13. dec
VFF Cup 2015
23. jan - 1. feb 2015
Fra Ælling til Svane - Børnestævne
10. - 11. jan 2015
Nytårs cup på 7 mandsmål
3. jan 2015
Sommer CL
3. maj - 7. jun 2015
Hik´s Fl cup 2015
17. jan 2015
Gug Bk Julecup
20. - 21. dec
North Limburg Cup 2015 (Drenge)
21. - 25. maj 2015
North Limburg Cup 2015 (Piger)
21. - 25. maj 2015
Vildbjerg Cup Indoor 2014
12. - 14. dec
FUTSAL INTERSPORT CUP 2014 Åstrup/Hammelev
7. dec
Nissecup Houlkær IF 2014
12. - 14. dec
Min Købmand Vindinge Futsal Cup
29. nov
Fraugde Cup - 2014
5. - 7. dec
Sydmors Julestævne 2014
27. - 29. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2014
29. - 30. nov
DALBY-STÆVNET 2014
5. - 7. dec
BlicherCup indendørs pigestævne 2014
6. - 7. dec
KIF CUP nytårsstævne
27. - 28. dec
Følg Staevner.dk på Twitter