Deltagere til Taastrup FC - Timevision Cup 2010

3-8-2010 Ledige pladser: 5-mands: dr u6(05) + 7-mands: pi u11, U13 - dr u10(01). Taastrup FC arrangerer igen i 2010 vores traditionelle sommerstævne / opstartsstævne for U-5 til U-13 drenge og U-9 til U-13 piger.

3.U-5 drenge (06)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U-6 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

3.U-7 drenge (04)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-10 drenge (01)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-11 drenge (00)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-11 piger (00-01)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-6 drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-7 drenge (04)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-8 drenge (03)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-9 drenge (02)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

5.U-9 piger (02-03)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-10 drenge (01)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-11 drenge (00)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-11 piger (00-01)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-12 drenge (99)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-13 drenge (98)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-13 piger (98-99)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

7.U-9 drenge (02)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

9.U-12 drenge (99)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

9.U-13 drenge (98)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

9.U-13 piger (98-99)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Taastrup FC
Sted: Nyhøj
Adresse: Sydskellet 1
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2010>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 06-08-2010

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
11. - 13. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
14. - 16. okt
Vendsyssel Cup 2016
21. aug
Costa Brava Cup
17. - 20. okt
Lloret Cup
17. - 20. okt
FC Horsens Pokal Cup
27. - 28. aug
AB Tårnby Sommer Cup
20. - 21. aug
Rasmus Klumps pandekagestævne
28. aug
FB CUP 2016
20. - 21. aug
Herfølge Sommer Cup 2016
13. - 14. aug
Lunderskov MiniCup
13. aug
Åbne Århus Mesterskab 2016
12. - 14. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
13. - 14. aug
Robey Cup 2016
3. - 4. sep
Holbæk Cup 2016
10. - 11. sep
BK Skjold Cup
18. sep
INDOOR LIGA CUP 2016
5. - 6. nov
Limone Cup 2017
14. - 20. okt 2017
Juliana Malden Cup Holland
25. - 29. maj 2017
Easter Open 2017
13. - 17. apr 2017
North Limburg Cup 2017 (Drenge)
1. - 5. jun 2017
North Limburg Cup 2017 (Piger)
1. - 5. jun 2017
Limone Cup 2016
15. - 21. okt
Boldklubben Frem cup 2016
29. - 30. okt
Boldklubben Frem cup 2016
10. sep
Lunderskov MiniCup
13. aug
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016
14. aug
FB CUP 2016
20. - 21. aug
HARDI CUP 2016 - Senior stævne
12. - 14. aug
BK Friheden Kræmmercup 2016
6. - 7. aug
Åbne Århus Mesterskab 2016
12. - 14. aug
Herfølge Sommer Cup 2016
13. - 14. aug
Rosenlund Cup 2016
10. - 13. aug
NB's pigecup 2016
13. aug
JB CUP 2016
13. - 14. aug
Følg Staevner.dk på Twitter