Deltagere til Hjorten cup

Vi inviterer igen til en forrygende dag i Hjorten. Hoppeborg – fri popcorn – fri saftevand. Alle hold får minimum 3 kampe Medaljer til 1.2.og 3. plads, samt præmier til alle U6 og U7

U10 (01) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk frem 2 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Fix-2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Vestia_sort B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U10 (01) 7m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Frem 1 A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Herfølge A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Jægerne A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB (2) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SIF Virkom B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshovedshotel if

U11 (00) 7m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
b1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Gilleleje Fighters B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Jyllinge FC HOLD 2 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Solrød Team 4 C Logo Solrød FC Solrød FC
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 3 C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

u12 (99) 7M.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (05) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (04) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Barca A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV 2-B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV2-A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum Boldklub Øst B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Greve Hold D B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
herlev drengene Logo Herlev IF Herlev IF
herlev drengene 2 Logo Herlev IF Herlev IF

U8 (03) 5m.  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903-1A A Logo B1903 B1903
B1903-1B B Logo B1903 B1903
B1903-2A A Logo B1903 B1903
B1903-2B B Logo B1903 B1903
BFCL 1 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL 2 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL3 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Sort B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
fremad valby B Logo fremad valby fremad valby
Greve - Enet A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve KR B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI 3 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Gvi 4 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Blå A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj BK A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SB50 1 A Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
SB50 2 B Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
TÅSTRUP FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tåstrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 (02) 5m.  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX02/1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK FIX02/2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
FB Sort C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
GVI Champs B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum 2 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Røde Stjerne Roskilde A Logo Røde Stjerne Boldklub Røde Stjerne Boldklub
Skjold 6 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold 6-2 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved Mikkel B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Team GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening

Arrangør: IF Hjorten
Sted: Hjortens Baner
Adresse: Klausdalsbrovej 500
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2011>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 11-05-2011

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Golden City Cup
4. - 5. apr 2015
Lalandia Cup 2015
27. feb - 1. mar 2015
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2014
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2015
17. - 25. jan 2015
Solrød Sport Cup 2015
17. jan - 1. mar 2015
Hvalsø Cup 2015
2. - 4. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne
17. - 18. jan 2015
Ulfborg Cup 2014
27. - 30. dec
Nilfisk/Alto-Cup 2015
16. - 18. jan 2015
Horsens FS cup 2015
9. - 11. jan 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen
10. jan - 15. mar 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne
8. feb 2015
Nytårs cup på 7 mandsmål
19. jan 2015
Maestro Cup
31. jan 2015
Den Jyske Sparekasse Cup 2015 på Kunstgræs
28. feb - 1. mar 2015
Toyota Material& Fomsgaard Gulve cup 2015
29. mar 2015
Trailergaarden-Gantrup Cup 2015
6. - 8. mar 2015
KM SPORTS CUP 2015
24. - 25. jan 2015
KM SPORTS CUP FASTELAVNSSTÆVNE
15. feb 2015
Tved Cup
16. - 18. jan 2015
Sparbanken i Karlshamn Tjejcup.se
21. mar - 12. apr 2015
Hvidovre Indoor cup
3. - 4. jan 2015
HIF CUP 2015
30. jan - 1. feb 2015
Fra Ælling til Svane - Børnestævne
10. - 11. jan 2015
Møllehøj Indoor 2015
9. - 11. jan 2015
Hvalsø Cup 2015
2. - 4. jan 2015
Havndal CUP
4. - 11. jan 2015
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
DJS Inde Cup Bording 2015
2. - 11. jan 2015
ØLHOLM CUP 2015
30. dec
Ulfborg Cup 2014
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter