Deltagere til Hjorten cup

Vi inviterer igen til en forrygende dag i Hjorten. Hoppeborg – fri popcorn – fri saftevand. Alle hold får minimum 3 kampe Medaljer til 1.2.og 3. plads, samt præmier til alle U6 og U7

U10 (01) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk frem 2 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Fix-2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Vestia_sort B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U10 (01) 7m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Frem 1 A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Herfølge A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Jægerne A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB (2) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SIF Virkom B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skovshovedshotel if

U11 (00) 7m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
b1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Gilleleje Fighters B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Jyllinge FC HOLD 2 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Solrød Team 4 C Logo Solrød FC Solrød FC
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia 3 C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Vestia2 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

u12 (99) 7M.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (05) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (04) 5m.  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 Barca A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV 2-B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV2-A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Farum Boldklub Øst B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 1 A Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Greve Hold D B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
herlev drengene Logo Herlev IF Herlev IF
herlev drengene 2 Logo Herlev IF Herlev IF

U8 (03) 5m.  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903-1A A Logo B1903 B1903
B1903-1B B Logo B1903 B1903
B1903-2A A Logo B1903 B1903
B1903-2B B Logo B1903 B1903
BFCL 1 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL 2 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL3 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Sort B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
fremad valby B Logo fremad valby fremad valby
Greve - Enet A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve KR B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI 3 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Gvi 4 C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB Blå A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj BK A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SB50 1 A Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
SB50 2 B Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
TÅSTRUP FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tåstrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 (02) 5m.  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK FIX02/1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
BK FIX02/2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
FB Sort C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
GVI Champs B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum 2 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Røde Stjerne Roskilde A Logo Røde Stjerne Boldklub Røde Stjerne Boldklub
Skjold 6 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold 6-2 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved Mikkel B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Team GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening

Arrangør: IF Hjorten
Sted: Hjortens Baner
Adresse: Klausdalsbrovej 500
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2011>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 11-05-2011

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014
27. - 30. dec
NES cup 2014, VRI indestævne
15. - 16. nov
ABC CUP 2015
2. - 4. jan 2015
Skjold Cup 2014
8. - 9. nov
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
Gladsaxe - DinParkering Cup
28. - 30. nov
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11
8. - 9. nov
Fleggaard Select Grænsecup
21. - 23. nov
FK sydsjælland 05 Cup 2014
21. - 23. nov
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
Mini Vinter-Cup - Ølstykke
29. mar 2015
Vodafone Cup
30. mar - 3. apr 2015
BK friheden cup
31. jan - 1. feb 2015
U12 Pfingst Cup
23. - 24. maj 2015
U10 PT Sports Junior Cup
6. - 7. jun 2015
U10 Pfingstcup
23. - 24. maj 2015
U9 Scotch and Soda Junior Cup
11. - 12. apr 2015
U12 Indoor Cup
3. - 4. jan 2015
U11 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
U15 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
DGI Minicup 1 - Rårup
8. nov
Fortuna indestævne på stor bane
1. nov
Taastrup FC - Børnestævne 2014
9. nov
Futsal-stævner i DGI Midtjylland 14/15
1. nov
Taastrup FC Inde Cup 2014
7. - 9. nov
Måløv Cup
15. - 16. nov
Kunstgræs Cup 2014 - Østjylland
8. - 9. nov
BlicherCup indendørs 2014
8. - 22. nov
Jutlander Bank Cup 2014
7. - 16. nov
BlicherCup indendørs 2014
7. - 23. nov
Følg Staevner.dk på Twitter