Deltagere til AIK 65 Strøby Cup 2012

AIK 65 Strøby Fodbold byder traditionen tro velkommen til indendørs ungdomsstævne i Strøby Hallen. Programmet er udsendt til de tilmeldte hold.

U-10 Drenge (02)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 4. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge BK A A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lellinge IF C Logo Lellinge IF Lellinge IF
Strøby 1 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Strøby 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
TFC Amok A Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC Drengene B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U-11 Drenge (01)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 4. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
de seje drenge C Logo Solrød FC Solrød FC
Haslev B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Lellinge IF B Logo Lellinge IF Lellinge IF
Solrød FC Hold 2 Anders B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC U11 hold 2 Jens B Logo Solrød FC Solrød FC
Team FC 01 hold 1 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Team FC 01 hold 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U-11 Piger (01/02)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Endeslev-Vråby IF U11 piger C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
Rønnede Pigerne C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Svogerslev BK 1 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Bk 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U-12 Drenge (00)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 4. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
BO´s DRENGE B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Mærk Næstved C Logo Næstved IF Næstved IF
SB 1 B Logo Store Heddinge BK Store Heddinge BK
SB 2 B Logo Store Heddinge BK Store Heddinge BK
Team Midt Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-13 Drenge (99)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Vallø 1 Logo BK Vallø BK Vallø
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Roskilde KFUM C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U-13 Piger (99/00)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Boblerne Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Happy feets 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Happy feets 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Hillerød GI 1 A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hillerød GI 2 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Rødderne Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Vallensbæk 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-14 Drenge (98)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Vallø 1 C Logo BK Vallø BK Vallø
Bk Vallø 2 C Logo BK Vallø BK Vallø
Store Heddinge BK 1 Logo Store Heddinge BK Store Heddinge BK
Store Heddinge BK 2 Logo Store Heddinge BK Store Heddinge BK
Team Kage C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Vindinge 1 C Logo Vindinge IF Vindinge IF
Ørslev Rød C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-15 Drenge (97)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 strøby A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby (1) C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Strøbydrengene A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U-15 Piger (97/98)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve U/15-A A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U/15-B B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Strøby 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U-16 Drenge (96)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK65 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bæverne DT C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
hyggeholdet A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
N.C. Varmeteknik. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
strandløverne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U-18 Piger (94/95/96  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 27. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
EVIF 1 C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
EVIF 2 C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
Køge Pige Fc B Logo Køge Pige FC Køge Pige FC
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-5 Drenge (07)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 5. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Banditterne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
bs C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
U5 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U-6 Drenge (06)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 5. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
bs C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI

U-7 Drenge (05)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 5. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 Strøby 3 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Dalby B Logo Dalby IF Dalby IF
Gadstrup1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup
Gadstrup2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gadstrup

U-7 Piger (05/06)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 5. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05

U-8 Drenge (04)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 5. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif A Logo Albertslund if Albertslund if
Evif C Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
Greve A2 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KBU8B A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Strøby 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Strøby 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

U-9 Drenge (03)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 4. februar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK65 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK65 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brede 1 A Logo Brede IF Brede IF
D&M Design Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Dream Team Viby B Logo Viby IF Viby IF
Haslev C C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Køge Boldklub C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Viby All stars C Logo Viby IF Viby IF

U-9 Piger (03/04)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28. januar 12

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIK 65 Strøby
AIK 65 Strøby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIK 65 Strøby

Arrangør: Strøby AIK 65
Sted: Strøby Hallen
Adresse: Lendrumvej
Postnr: 4671
By: Strøby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2012>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 06-01-2012

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Future Cup
3. - 6. apr 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014
27. - 30. dec
NES cup 2014, VRI indestævne
15. - 16. nov
ABC CUP 2015
2. - 4. jan 2015
Skjold Cup 2014
8. - 9. nov
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11
8. - 9. nov
Fleggaard Select Grænsecup
21. - 23. nov
Gladsaxe - DinParkering Cup
28. - 30. nov
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
FK sydsjælland 05 Cup 2014
21. - 23. nov
U12 Pfingst Cup
23. - 24. maj 2015
U10 PT Sports Junior Cup
6. - 7. jun 2015
U10 Pfingstcup
23. - 24. maj 2015
U9 Scotch and Soda Junior Cup
11. - 12. apr 2015
U12 Indoor Cup
3. - 4. jan 2015
U11 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
U15 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
U14 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
U12 Easter Cup Berlin
4. - 5. apr 2015
Strøby Cup 2015
23. jan - 1. feb 2015
Tomtecupen 2014
28. nov - 14. dec
Taastrup FC - Børnestævne 2014
9. nov
Taastrup FC Inde Cup 2014
7. - 9. nov
Futsal-stævner i DGI Midtjylland 14/15
1. nov
Fortuna indestævne på stor bane
1. nov
DGI Minicup 1 - Rårup
8. nov
Måløv Cup
15. - 16. nov
Kunstgræs Cup 2014 - Østjylland
8. - 9. nov
BlicherCup indendørs 2014
7. - 23. nov
Jutlander Bank Cup 2014
7. - 16. nov
Følg Staevner.dk på Twitter