Deltagere til HB`s Indendørs fodboldstævne

Den klassiske og traditionsrige HB indendørs fodboldstævne. Der må spilles i bld årgange, undtagen micro- og miniput. Der spilles til små mål. Program bliver udsendt ca. 1 uge før stævnets start. Tilmeld dig tidligt for at få plads.

Drenge (95/96)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
combi service A Logo Vestegnens Idrætsforening Vestegnens Idrætsforening
Frem B Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
sportigan A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Underdogs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herre Junior (93/94)  | Mixede

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab-reunion B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
AG Sundhedsfremme A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Alsønderup Street Team (AST) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Bamses Drenge B Logo Kundby IF Kundby IF
De gamle TIK'ere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
F.C. Ravn B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Fa 2000 B Logo Fa 2000 Fa 2000
FB 94 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC SAMBA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Haslev Dream Team C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
LTG B Lundtoftegården Logo ukendt af Staevner.dk Lundtoftegården
Murer-Hans A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Showline Fc A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Showline Fc A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
STEFAN UNITED A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Team Habibi A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Solrød/Køge/Herfølge
Team MILF C Logo Greve fodbold Greve fodbold
Team Tagrens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
voss young boys A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

Herre Senior  | Mixede

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Arush Fc A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet www.arush.dk
Bjarnes pølser B Logo Frederikssund IK Frederikssund IK
Coach Holt's Tropper C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Congo B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Den Jyske Fraktion C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Fc Dølle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Niels Brock
Fc Elite B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Niels Brock
FC Holt United C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
FC Klint Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gremio C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gud er kanon B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Hjortens slaver C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
HS1 C Logo Fælled Boldklub Fælled Boldklub
HS2 C Logo Fælled Boldklub Fælled Boldklub
LTG B LundTofteGården Logo ukendt af Staevner.dk LundTofteGården
Noah's Ark B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Taastrup Gård (T.G 80)
Osmanerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Taastrup Gård (T.G 80)
Pinholt's Drenge C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slaverne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørumvej 60
Sportigan CF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Stådrengene A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Sundby 1 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby 3 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Team McFischer C Logo Strib IF Strib IF
Tordensskjold FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg Gymnasium
Volvox C Logo Boldklubben Volvox Boldklubben Volvox

Lilleput-drenge (97/98)  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903-1 B Logo B1903 B1903
B1903-2 B Logo B1903 B1903
b93-3 C Logo boldklubben af 1893 boldklubben af 1893
fa2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Husum 1 B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
HVB 1 - Norden Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 - Norden Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Fjordbyerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Fjordbyerne
Vanløse B Logo Vanløse IF Vanløse IF
WOW - KINGS B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
årg. 98, 3 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

Lilleput-piger (97/98)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Mikroput-drenge (01/02)  | Mixede

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
01 hold 2 B Logo FA 2000 FA 2000
01-sort B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Aberne A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
B.93 1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 2 B Logo boldklubben af 1893 boldklubben af 1893
Bagsværd Boldklub A B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub B B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bavianerne B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Boldklubben Fix-1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Boldklubben Fix-2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
FB 01 Rød B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB gul 01 A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB Sort 02 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Gørløse SI A Logo Gørløse SI Gørløse SI
Herlev If B Logo Herlev IF Herlev IF
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB U7A-1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7A-2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7C(1) C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7C(2) C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7E C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U8 A - Mark A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
kb u8g C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Mikroput drenge 01 B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Tårnby 01 b A Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
Tårnby 01 b A Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
Vanløse if B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

Miniput-drenge (99/00)  | Mixede

43 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 00 1 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 00 3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908/3 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
b1908/4 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
b1908a B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
b1908b Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 2 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 3 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 99-3 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93-Per C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93-Poul B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bagsværlone 1 A Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bramsnæs Logo Bramsnæs IF Bramsnæs IF
Bramsnæs Logo Bramsnæs IF Bramsnæs IF
Bramsnæs Logo Bramsnæs IF Bramsnæs IF
CIK A Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Cik 1 B Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
FB 00hvid C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB 99-sort C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB Gul B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FREM99A A Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager 2 B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
GVI1 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HI1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Hold 3, årgang 2000 C Logo B1903 B1903
JB 2 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB U9 E B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
kb-99B B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
kb-99C C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient C Logo Orient GIF Orient GIF
ORI-Fodbold 1 A Logo ORI Fodbold ORI Fodbold
ORI-Fodbold 2 B Logo ORI Fodbold ORI Fodbold
Skjold 2 A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold 99.6 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Tårnby 3 B Logo Tårnby Boldklub Tårnby Boldklub
vanløse 2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
vanløse 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
vestia 2 B Logo KFUMs Boldklub København KFUMs Boldklub København
Vestia 4 C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
VIF 99 - Thomas C Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF 99-Søren B Logo Vanløse IF Vanløse IF

Miniput-piger (99/00)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla Piger 99-00 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI U9 Piger B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Nibra Tagsten A Logo Rønnede IF Rønnede IF
NKF 2 C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
NKF-1 C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK

Arrangør: Handelsstandens Boldklub
Sted: Nørrebrohallen
Adresse: Bragesgade 5
Postnr: 2200
By: København N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2009>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 05-01-2009

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Lalandia Cup 2015
27. feb - 1. mar 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Golden City Cup
4. - 5. apr 2015
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2014
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2015
17. - 25. jan 2015
Hvalsø Cup 2015
2. - 4. jan 2015
Solrød Sport Cup 2015
17. jan - 1. mar 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne
17. - 18. jan 2015
Ulfborg Cup 2014
27. - 30. dec
Nilfisk/Alto-Cup 2015
16. - 18. jan 2015
Horsens FS cup 2015
9. - 11. jan 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen
10. jan - 15. mar 2015
Nytårs cup på 7 mandsmål
19. jan 2015
Maestro Cup
31. jan 2015
Den Jyske Sparekasse Cup 2015 på Kunstgræs
28. feb - 1. mar 2015
Toyota Material& Fomsgaard Gulve cup 2015
29. mar 2015
Trailergaarden-Gantrup Cup 2015
6. - 8. mar 2015
KM SPORTS CUP 2015
24. - 25. jan 2015
KM SPORTS CUP FASTELAVNSSTÆVNE
15. feb 2015
Tved Cup
16. - 18. jan 2015
Sparbanken i Karlshamn Tjejcup.se
21. mar - 12. apr 2015
EJBY CUP 2015
7. - 8. mar 2015
Hvidovre Indoor cup
3. - 4. jan 2015
HIF CUP 2015
30. jan - 1. feb 2015
Fra Ælling til Svane - Børnestævne
10. - 11. jan 2015
Møllehøj Indoor 2015
9. - 11. jan 2015
Hvalsø Cup 2015
2. - 4. jan 2015
Havndal CUP
4. - 11. jan 2015
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
DJS Inde Cup Bording 2015
2. - 11. jan 2015
ØLHOLM CUP 2015
30. dec
Ulfborg Cup 2014
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter