Deltagere til B1909 Elite Combi Cup

B1909 Elite Combi Cup er det ideelle opstartsstævne: Dit hold deltager i 2 turneringer samtidig - indefodbold og 7-mands på kunstgræs! Der spilles inde i B1909's idrætshal, samt udendørs på én af Danmarks nyeste kunstgræsbaner!

96 (Lilleput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

97 (Lilleput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

98 (Miniput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

99 (Miniput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben af 1909
Sted: Odense
Adresse: Gillestedvej 12
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<februar 2009>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627281
2345678

Frist: 07-01-2009

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U8-U12)
14. - 16. okt
Costa Brava Cup
17. - 20. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
11. - 13. nov
HIK CUP - 2016 efterår
1. - 2. okt
B1973 Micro Cup 2016
11. sep
INDOOR LIGA CUP 2016
5. - 6. nov
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016
3. - 4. sep
INTERSPORT SPORT DRESS CUP, STORVORDE
18. sep
VEJEN CUP 2016
23. - 25. sep
VIF Nordic Cup
8. - 9. okt
BJERT CUP
10. sep
Gladsaxe Cup 2016
4. - 6. nov
Boldklubben Frem cup 2016
29. - 30. okt
HIK Jule Cup
26. sep
Futsalstævne
13. nov
Boldklubben Frem julestævne 2016
27. - 30. dec
Vinter Champions League U14
24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U13
24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U12
24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U11
24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U9+U10
24. okt 2016 - 24. mar 2017
Pro Training Experience
17. - 23. okt
Flügger Farve Cup - Christiansfeld
22. - 30. okt
BJERT CUP
10. sep
Sportigan Skjern Cup
3. sep
VEJEN CUP 2016
23. - 25. sep
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016
3. - 4. sep
Trofeo Malgratense
15. - 20. okt
Limone Cup 2016
15. - 21. okt
B1973 Micro Cup 2016
11. sep
Inges Auto Cup
17. - 18. sep
Castus Cup
11. sep
BK Skjold Cup
18. sep
Følg Staevner.dk på Twitter