Deltagere til Danske Bank Cup

Danske Bank Cup i Kolind har været afholdt 26 år i træk ,, det lykkedes altid Leo at få placeret holdene så alle få jævnbyrdig modstand og derved en god oplevelse for alle , så skynd jer at melde til da der normalt er hold på venteliste. KPI ,

00 (Miniput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

00 (Miniput-piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

01 (Mikro-piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

01 (Mikroput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MG&BK - 8 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK-7 B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK

02 (Mikroput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Viby IF A Logo Viby IF Viby IF

03 (Puslinge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

04 (Poder )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

91 (Ynglinge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

92 (Dame Junior )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

92 (Ynglinge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Albæk DT C Logo IF Fjordbakken IF Fjordbakken
FC Redet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hessel Gods Fodboldkostskole
Nørager b A Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub

93 (Dame Junior )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

93 (Herre Junior )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hinnerup All Stars B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

94 (Dame Junior )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if C Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening

94 (Herre Junior )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
C.la cour C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
f.c.nørremarken C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

95 (Drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hansen & Iversen C Logo AC Horsens AC Horsens

95 (Piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if C Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
kjellerup 1 A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF

96 (Drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DANBOR SERVICE A/S C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
DANBOR SERVICE A/S C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
TMG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG Fodbold

96 (Piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF 2 B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening

97 (Lilleput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk SF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening

97 (Lilleput-piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF 1 B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Egebjerg IF 1 B Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Joma pigerne B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
skovbakkens super piger B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken

98 (Lilleput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

98 (Lilleput-piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

99 (Miniput-drenge )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

99 (Miniput-piger )  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Dame Senior  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Herre Senior  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
69ers B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Drengene Fra Rønne C Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
El Clasico A Logo AC Horsens AC Horsens
og de andre starter A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Old Boys  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Veteran Boys  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kolind Pederstrup Idrætsforening
Sted: Kolind Hallen
Adresse: Bugtrupvej
Postnr: 8560
By: Kolind
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2009>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627281
2345678

Frist: 17-01-2009

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014
27. - 30. dec
NES cup 2014, VRI indestævne
15. - 16. nov
ABC CUP 2015
2. - 4. jan 2015
Skjold Cup 2014
8. - 9. nov
Hansen/ Nissen Cup 2014
27. - 30. dec
Gladsaxe - DinParkering Cup
28. - 30. nov
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11
8. - 9. nov
Fleggaard Select Grænsecup
21. - 23. nov
FK sydsjælland 05 Cup 2014
21. - 23. nov
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
Mini Vinter-Cup - Ølstykke
29. mar 2015
Vodafone Cup
30. mar - 3. apr 2015
BK friheden cup
31. jan - 1. feb 2015
U12 Pfingst Cup
23. - 24. maj 2015
U10 PT Sports Junior Cup
6. - 7. jun 2015
U10 Pfingstcup
23. - 24. maj 2015
U9 Scotch and Soda Junior Cup
11. - 12. apr 2015
U12 Indoor Cup
3. - 4. jan 2015
U11 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
U15 Berlin Easter Cup
4. - 5. apr 2015
DGI Minicup 1 - Rårup
8. nov
Fortuna indestævne på stor bane
1. nov
Taastrup FC - Børnestævne 2014
9. nov
Futsal-stævner i DGI Midtjylland 14/15
1. nov
Taastrup FC Inde Cup 2014
7. - 9. nov
Måløv Cup
15. - 16. nov
Kunstgræs Cup 2014 - Østjylland
8. - 9. nov
BlicherCup indendørs 2014
8. - 22. nov
Jutlander Bank Cup 2014
7. - 16. nov
BlicherCup indendørs 2014
7. - 23. nov
Følg Staevner.dk på Twitter