Deltagere til Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum

Brøndbyernes IF Jubilæums stævner 2014 Brøndby Pige Cup 7-mands indendørsstævne U18-U16-U14-U12-U10 8. – 9. marts 2014

U-10  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
ATI Fodboldpiger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Damsø B Logo FC Damsø FC Damsø
Fk05 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
KB A Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Tøsserne C Logo Dianalund IF Dianalund IF

U-12  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Anders Ællinger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Anders Ællinger
B93-HIK-Skjold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93-HIK-Skjold
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Lejre A Logo FC Lejre FC Lejre
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Solrød 1 A Logo solrød fc solrød fc
Super 12 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
U12-1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF

U-12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby U12 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 B B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF U12-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
De Grønne B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FA 2000 Nordic Stars B Logo FA 2000 FA 2000
Genså B Logo Saaby Fodbold Saaby Fodbold
Genså B Logo Saaby Fodbold Saaby Fodbold
Solrød 2 B Logo solrød fc solrød fc
Vindinge IF - Danbolig B Logo VIndinge IF VIndinge IF

U-14  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hareskov IF U13 C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Herstedøster IC - 1 C Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Herstedøster IC - 2 Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
Stenlille C Logo Stenlille If Stenlille If
U14-3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF

U-14  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ab tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby U15 piger B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby IF U14-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV U-13 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Karise U13 piger B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Ringsted Damefodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
solrød fc 1 B Logo solrød fc solrød fc
Sundby U 13 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U-14  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby IF U14-1B A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HG A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Melby-Liseleje IF A Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF

U-16  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT's U15 piger A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Brøndby IF U16-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS-72 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BS-72-ALBERTSLUND
BS-72 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BS-72-ALBERTSLUND
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
resturant parkhus 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
resturant parkhus 2 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
svølle C Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening

U-18  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF U18-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
U18 Tøzzerne Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby Hallen
Adresse: Brøndby Stadion 10
Postnr: 2605
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2014>
mationtofr
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 28-02-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter