Deltagere til Gladsaxe Cup - Lørdag 3/5

Udendørs fodboldstævne på Gladsaxe Stadion's kunstbaner den 3. maj for U-7 til U-9 drenge opdelt i henholdsvis A og BC rækker. Det er os med de STORE pokaler...

U-6 A 3-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 BC 3-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 A 3-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 A 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF A Logo Albertslund IF Albertslund IF
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
KB Stjenerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U-7 BC 3-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 BC 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fix-1 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Fodbold Hold E Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Greve
KB Løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U-8 A 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB Liverpool A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vb 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U-8 BC 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
HUI Hvid B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVB 1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Arsenal B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient

U-9 A 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vb 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U-9 BC 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF B Logo Ejby IF Ejby IF
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK "C" C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Solrød A2'erne B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød B C Logo Solrød FC Solrød FC

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Stadion
Adresse: Gladsaxevej 200
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2014>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 24-04-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter