Deltagere til ZEBRA CUP 2014

Aalborg Chang inviterer igen til vores traditionsrige ZEBRA CUP 2014 for drenge og piger i rækkerne U6 - U12, søndag den 25. maj 2014. Der uddeles medaljer til samtlige spillere uanset placering.

U10 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo aalborg chang aalborg chang
Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
RIF10 A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U10 drenge  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Chang 1 B Logo aalborg chang aalborg chang
Dall/Ferslev IF C Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
FUIK C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hjørring IF B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
RKG-Klarup B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U10 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Chang A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Nibe B1 A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub

U10 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De gule fra Dall/Ferslev B Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Hjallerup C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Nibe B2 B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
RIF10-1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U11 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF U11 B Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
KFUM A1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
KFUM B1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM B2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
RIF11 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U11 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kærbysport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kærbysport
Vejgaard B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Houlkær IF A Logo Houlkær IF Houlkær IF
RIF12 A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Aalborg Chang A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U12 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
hif B Logo hjallerup idrætsforening hjallerup idrætsforening
RIF12-2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Aalborg Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Aalborg Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U12 piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug pigerne B Logo Gug boldklub Gug boldklub

U12 piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Changs nye stjerner 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Changs nye stjerner 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Changs nye stjerner 3 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Changs sejeste Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
DFI-1 C Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
RIF6-1 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RIF6-2 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RIF8-1 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG U6 II B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 3 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
U6 drenge Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Vejgaard Boldspilklub B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldspilklub B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldspilklub B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U6 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Changs sejeste Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup 1 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 2 Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 3 Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening

U7 drenge  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 3 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 4 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup IF 1 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup IF 3 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallrup IF 2 B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
lindholm if Logo Lindholm IF Lindholm IF
LKB-Gistrup 1 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB-Gistrup 2 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Nørager IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager IF
Nøvling Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
RKG U7 II B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Sgif Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Sgif Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 3 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
U7 drenge Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Vejgaard 1 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard 2 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard 3 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 5 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U8 drenge  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Chang-Bang 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang-Bang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Dall/Ferslev IF Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Hjallerup IF Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
LKB 1 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 2 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
RIF8-1 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RIF8-2 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rkg klarup B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SGIF1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SIF 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VH-drengene Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DFI U8 Piger Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Fortuna Hjørring 1 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
RIF8 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening

U9 drenge  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
HI 1 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjallerup B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Lkb Gistrup 1 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
RIF9 Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
sif 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
sif 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
sif 3 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
sif 4 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Sulsted IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted Idrætsforening
Vodskov IF (1) Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vodskov IF (2) Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Piger Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Løgstør IF Logo Løgstør IF Løgstør IF
NB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
SIF's U9-piger B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VB pigerne C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
ØHI C Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

Arrangør: Aalborg Chang
Sted: Aalborg Chang
Adresse: Provstejorden 13
Postnr: 9000
By: Aalborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2014>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 04-05-2014

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter