Deltagere til Spar Nord Landsby-cup 2014

Vaarst_Fjellerad Boldklub afholder for 23. gang et af Nordjyllands største stævner for 3, 5, og 7-mands pige- og drengehold i alderen op til 12 år. Der er medaljer og is til ALLE spillere, samt fribillet til Nørresundby Svømmeland til nr. 1.

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hjallerup if A Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Frejlevbanden A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Hjallerup C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
LKB B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Støvring IF Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Aalborg KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet aalborg kfum

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub

U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5/U6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gandrup SK C Logo Gandrup sportsklub Gandrup sportsklub
Gandrup SK 2 C Logo Gandrup sportsklub Gandrup sportsklub
RKG U5 drenge 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U5 drenge II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U5 Piger I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
Skøping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG U6 - I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U6 - II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
NB Logo Nørresundby boldklub Nørresundby boldklub
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
KFUM Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
RKG U7 - I Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG
RKG U7 - II Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RKG

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Suldrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IK Frem Suldrup

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vestbjerg IF Logo Vestbjerg IF Vestbjerg IF
Aalborg Chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
RKG B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Tif 2005 1 C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang Piger B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup B Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Løgstør IF Logo Løgstør IF Løgstør IF
SSB U9 Piger C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

Arrangør: Vaarst Fjellerad BK
Sted: Vaarst Stadion
Adresse: Vaarstvej 173
Postnr: 9260
By: Gistrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2014>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 19-05-2014

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter