Deltagere til Morud INTERSPORT Cup 2014

Kom og vær med i et af Fyns mest populære julestævne første weekend i december (5-6-7 December 2014)

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager IF A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Morud 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 Logo Strib IF Strib IF

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Compass Conference Center A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
MG&BK 1 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 2 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
MG&BK 3 C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Morud 2 Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Ubberud IF A Logo Ubberud IF Ubberud IF

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
OB 1 A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
OB 2 Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
TPI1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI2 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U11 Piger  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum De Seje A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Dream Team A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Stjernerne C Logo Dalum IF Dalum IF
Morud 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 2 C Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby Queens 04 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Skeby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby gf
skovby pigerne C Logo Skovby GF Skovby GF
Søhus/Stige C Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
The White Swans A Logo Strib IF Strib IF
Årslev BK B Logo Aarslev Boldklub Aarslev Boldklub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Kolding B1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B2 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Munkebo 1 A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Næsby 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næsby BK
skovby pigerne C Logo Skovby GF Skovby GF
søhus stige T B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet søhustige

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BKF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Morud IF 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud IF 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Næsby BK
TPI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI
TPI 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPI

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Morud 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Morud 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Nr. Lyn B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 3 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tved Boldklub A Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U14 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Mix  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bøllerne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Højby 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
Højby 2 B Logo Højby S&G Højby S&G
Morud if hold 1 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud if hold 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 3 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 4 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Real Broby Logo FC Broby FC Broby
Team Messi B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Vindinge B Logo Vindinge BK Vindinge BK

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Bogense C Logo Bogense G & IF Bogense G & IF
Dalum 8 A Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
højby 1 B Logo Højby S&G Højby S&G
højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Kolding IF Logo Kolding IF Kolding IF
Morud Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Munkebo U-8 B-Række B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkebo Boldklub U-8
Munkebo U-8 C-række C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkebo Boldklub U-8
Næsby Team MB B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby Team MH A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS A A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS B B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Team F 10 Finans B Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
Egif U9 drenge B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Korup IF B Logo Korup IF Korup IF
Morud 1 A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Morud 2 B Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Munkebo U9-1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo U9-2 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Otterup B&IK B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Ubberud IF C Logo Ubberud IF Ubberud IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

Arrangør: Morud Idrætsforening
Sted: Langesøhallen
Adresse: Idrætsvej 7
Postnr: 5462
By: Morud
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2014>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 23-11-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter