Deltagere til Din Tøjmand Claus Hvass Cup

Kom og få en sjov dag med masser fodbold. Vi garanterer mindst 4 kampe pr. hold og ventetiden mellem kampene er kort. Alle spillere i 3-bold får en medalje. Vi glæder os til at se Jer! Hurtig tilmelding, der bliver rift om pladserne!!!

U10 - 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
BMI2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BMI
Brabrand 1 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 3 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 4 C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
GUI B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Overlund 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
Overlund 3 B Logo Overlund GF Overlund GF
Skovbakken B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken

U10 - 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Langå IK 2 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå IK 1 C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub

U10 - 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Overlund 1 A Logo Overlund GF Overlund GF

U11 - 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hellerup IK C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hobro Young Boyz C Logo Hobro IK Hobro IK

U11 - 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lund IF C Logo Lund IF Lund IF
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 4 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vorup bf B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 - 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U12 - 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub 1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U12 - 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sollbjerg if B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stjær LIONS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjaer Boldklub
Viby IF 1 B Logo Viby IF Viby IF

U12 - 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub 2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Mols C Logo IF Mols IF Mols
PMA Klubben C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Viby IF 2 C Logo Viby IF Viby IF

U5 Drenge - 3 bold  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
SGF 3 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
SGF 3 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Aarhus Fremad All Stars A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad All Stars A Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U5 Piger - 3 bold  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge - 3 bold  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GUI 1 B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 B Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Hadsten C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U6 Piger - 3 bold  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge - 3 bold  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GUI1 A Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI2 A Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng 1 Logo If Lyseng If Lyseng
IF Lyseng 2 Logo If Lyseng If Lyseng
IF Lyseng 3 Logo If Lyseng If Lyseng
Stjær LIONS 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjaer Boldklub
Stjær LIONS 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjaer Boldklub
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Århus Fremad C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Århus Fremad C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Århus Fremad C Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U7 Piger - 3 bold  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Drenge B B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Gødvad IF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hadsten 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
HSK Hadsten B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Ikast FS C Logo Ikast FS Ikast FS
Randers Freja 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Stensballe IK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stilling 1 B Logo Stilling IF Stilling IF
Stilling 2 C Logo Stilling IF Stilling IF

U8 - 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Drenge A A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK Logo Hobro IK Hobro IK
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
NBSIF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Randers Freja 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja

U8 Piger - 3 bold  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Mols B Logo IF Mols IF Mols
SGF 1 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
SGF 2 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK

U9 - 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IKAST FS A A Logo Ikast FS Ikast FS
Tjørring Super Stars A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U9 - 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
IKAST FS C C Logo Ikast FS Ikast FS
IKAST FS C C Logo Ikast FS Ikast FS

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: HH-Hallen
Adresse: Svinget
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2014>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 07-09-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter