Deltagere til NRUI Julestævne 2014

NRUI Julestævne 2014 - et stævne både for bredde og eliten!

U10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI drengene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EfB U10A A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs
Oksbøl A Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Varde A Logo Varde IF Varde IF
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslev SK B Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Bramdrupdam drengene B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
EfB U10 BB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EfB U10B C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
FC Barcelona B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Hjerting 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hokus Pokus Neymar B Logo billund if billund if
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Ikast drengene 2 B Logo Ikast fs Ikast fs
Monster Truckerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blaabjerg Fodbold
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sebastian og de andre rødder B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Starup Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup Idrætsforening
Varde B Logo Varde IF Varde IF
Ølgod if B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Årre B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U10 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Carlsberg Pigerne A Logo Harte G&IF Harte G&IF
Compass konference Center A Logo Løjt IF Løjt IF

U10 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lunde
Blåbjerg 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet lunde b
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U11 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Andrup A Logo Andrup IF Andrup IF
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
EFB1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
if92 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet if92
Ikast FS A Logo Ikast Fs Ikast Fs
Jahn`S DRENGE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SSK 1 A Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub

U11 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

26 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslev SK B Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Andrup 2 B Logo Andrup IF Andrup IF
Billund1 C Logo Billund IF Billund IF
Blåbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Bramdrupdam B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bgif
EFB2 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB3 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB4 C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
FC Varde C Logo Varde IF Varde IF
Føvling drengene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Føvling/stenderup ui
Gørding C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
HFB C Logo HOlsted fb HOlsted fb
HTS C Logo Tistrup BK Tistrup BK
JAHN`S DRENGE 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jule Nisser. B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Julemænd. C Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Julen´s Drenge. B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK 2 B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
SSK 3 C Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Starup drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup idrætforening
Team SlipCon B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vamdrup if B Logo Vamdrup if Vamdrup if
Varde City B Logo Varde IF Varde IF
Varde United B Logo Varde IF Varde IF
Årre B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U12 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Solid Work A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Tarm IF A Logo Tarm IF Tarm IF

U12 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Brørup 1 B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Brørup 2 B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
EFB 3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 4 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 5 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 6 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Glejbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glejbjerg
Glejbjerg SF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glejbjerg SF
GP - REAL MADRID C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HFB C Logo Holsted fb Holsted fb
HTS B Logo Tistrup BK Tistrup BK
Hviding IF B Logo Hviding IF Hviding IF
Nordenskov B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NORDENSKOV
Ringkøbing B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Sdr.omme IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sdr.omme IF
Starup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet starup/tofterup
Tarp B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Torbens Tossede Tøser B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Åbyhøj B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Årre B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U12 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
DREAM TEAM A Logo Tistrup BK Tistrup BK
Jerne 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
NRUI 1 A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U12 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS Logo Tistrup BK Tistrup BK
Jerne 2 B Logo Jerne IF Jerne IF
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 3 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sønderris SK B Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Varde u-11 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet varde

U13 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Best of Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brørup 1 A Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
FC Vest A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Grindsted A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Jerne IF 1 A Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne IF 2 A Logo Jerne IF Jerne IF
Junge Byg A Logo Filskov IF Filskov IF
Pappas Pizza Tørring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pink Boyz A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
R2 Active Kids Foundation A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TEAM 10 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
Team Blåholm 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Team Blåholm 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Team ReeAct A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde Logo Varde IF Varde IF
Ølgod 1 A Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening

U13 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslev SK B Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
Brørup 2 B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
EFB 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 B Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
FIFA 15 B Logo Lunde boldklub Lunde boldklub
Gørding C Logo Gørding Lourup Idrætsforening Gørding Lourup Idrætsforening
HTS 1 B Logo Tistrup BK Tistrup BK
HTS 2 C Logo Tistrup BK Tistrup BK
Jerne IF C Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne if B hold B Logo Jerne if Jerne if
Klitten B Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
Lord Bendtner Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
NRUI 1 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Starup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet starup/tofterup
Vejle Glas B Logo Skibet IF Skibet IF
Ølgod 2 B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Ølgod 3 B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening

U14 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
BG Handel A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
bgf Brørup A Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Boys in Black A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Electrolux A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
FC Jytterne A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
IF 92 Esbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet if 92 Esbjerg
Kølvrå Friluftsbad A Logo Ikast FS Ikast FS
RØDE STJERNE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SGI A Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Skibet IF A Logo Skibet IF Skibet IF
skjern bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sportigan Brønshøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Storgaard Biler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF
Varde 1 A Logo Varde IF Varde IF
Varde 2 A Logo Varde IF Varde IF
vorbasse A Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U14 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Alle 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Alslev SK Logo Alslev Sport & Kultur Alslev Sport & Kultur
BB.blåbjerg B Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Begge 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
bgf Brørup B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Starup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup/Tofterup
Team Cool C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Pikachu B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
vorbasse C Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
VSF Blue B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U14 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Botjek Center Trekanten A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Efb 3 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Gerts stue A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Grisen flyver A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Julenisserne Logo Varde IF Varde IF
Moses Piger A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Rød Stue A Logo Esbjerg fB Esbjerg fB

U14 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Blåbjerg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Blåbjerg
Blåbjerg årg. 01 B Logo Lunde boldklub Lunde boldklub
Brørup C Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Claus`s Julegrise B Logo Filskov IF Filskov IF
Esbjerg Folks C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Jerne Hvid C Logo Jerne IF Jerne IF
Jerne Rød B Logo Jerne IF Jerne IF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U15 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Black & White A Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
FC Barcelona A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
H H´`s Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Junge Byg A Logo Filskov IF Filskov IF
La Liga A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde A Logo Varde IF Varde IF
Vi prøvede A Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
YNWA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Mandag d. 29/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
bgf Brørup B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
Billund IF - 1 B Logo Billund IF Billund IF
Billund IF - 2 B Logo Billund IF Billund IF
Bramming B B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
Føvling-Stenderup-UI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Føvling-Stendeup -UI
HSM-Tools B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kvaglund IF C Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Skovtek A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamdrup Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vorbasse B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U16 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Efb 9 A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Varde if A Logo Varde IF Varde IF
Vorbasse 1 A Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Årre A Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U16 piger BC  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Efb U15 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Jule Piger. B Logo Bramming Boldklub Bramming Boldklub
LB pigerne B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Vorbasse 2 B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912

U17 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Dommer for f. A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EfB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Horne if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne if
spangsbjerg A Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Svigermorsdrøm Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Team Din Nødhjælp A Logo Kolding IF Kolding IF
TONS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aabæk Efterskole A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U17 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 30/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
"Dem fra BGI-E" B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bomber tranen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Enock og co. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fanø Allstars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø Boldklub
Fanø Dreamteam B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø Boldklub
Fars drenge B Logo Brørup Gymnastikforening Brørup Gymnastikforening
FC LOKOMOTIV C Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Glejbjerg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet glejbjerg sf
Glejbjerg 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glejbjerg SF
Golfwang B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
horne if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horne if
NRUI 1 B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Tarm IF B Logo Tarm IF Tarm IF
Vorbasse B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Vorbasse 2 B Logo Vorbasse Boldklub af 1912 Vorbasse Boldklub af 1912
Ølgod B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening

U18/dame senior  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF B Logo Brande IF Brande IF
Dream Team C Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
EFB 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Helle`s Gamle Tøser B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hviding IF B Logo Hviding IF Hviding IF
Julenisserne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ricos A Logo Varde IF Varde IF
Rød Stue A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Sportigan Vordingborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vi er bedre til håndbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Årre 1 A Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U19/herre senior  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
A.C. Mantova A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bollerup Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
D Fence B Logo Gredstedbro Boldklub Gredstedbro Boldklub
De Gamle B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Det ser sårt ud B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Esbjerg Besigt A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Finn's Auto A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gamle fødder Logo Varde IF Varde IF
Gamle Kroppe - Nye Sko B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Jep og Seb A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Jeppes Hold B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
kliphuset A Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Merser Partners Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Møffe`s Drenge B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Natholdet C Logo Gredstedbro Boldklub Gredstedbro Boldklub
Outsiderne A Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
puggard`s rødder C Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Røven af 4 division B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
T. Lade A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Allison Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Triotek Bramming B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
XL-Byg Bramming A Logo Darum IF Darum IF
Young Boys B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U6 (minibane)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Mot C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejls Orten Tinghøj If
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
uglerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MOT G&U
årre Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U7 (minibane)  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De Små Nisser Logo Filskov IF Filskov IF
EFB 1 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 3 Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
FC Barcelona B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Hjerting B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hviding IF Logo Hviding IF Hviding IF
JBS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JBS
Rl Madrid B Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Varde if 1 Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 3 Logo Varde IF Varde IF

U8 (minibane)  | Mixede

22 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 28/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
HTS Logo Tistrup BK Tistrup BK
Hviding IF Logo Hviding IF Hviding IF
Lauras drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
NRUI 1 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
NRUI 2 Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Oksbøl Logo Boldklubben Vestkysten Boldklubben Vestkysten
Starup boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Starup IF
Sønderris SK 1 Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Sønderris SK 2 Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Tarp U8 C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tjæreborg Logo tjæreborg IF tjæreborg IF
Tjæreborg Logo Tjæreborg IF Tjæreborg IF
Varde 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Varde IF 1 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 2 B Logo Varde IF Varde IF
Varde IF 3 Logo Varde IF Varde IF
Ølgod IF 1 Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Ølgod IF 2 Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
ØSVN Banditterne 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN Banditterne 2 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Årre Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
årre 2 Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
IFS - Midtjyllands knægte A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Pelles Panserbasser A Logo Brande IF Brande IF
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF

U9 drenge BC  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 27/12-2014

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GGIF 1 B Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GGIF 2 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
GLIF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gørding
Hjerting IF B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HTS1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
HTS2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HTS
Tarp Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Varde IF B Logo Varde IF Varde IF
Årre 1 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 2 B Logo Årre Boldklub Årre Boldklub
Årre 3 Logo Årre Boldklub Årre Boldklub

Arrangør: Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Sted: Helle Hallerne
Adresse: Vrenderupvej 40C
Postnr: 6818
By: Årre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2014>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 26-12-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter