Deltagere til Gladsaxe Cup

Udendørs fodboldturnering på VB 1968's baner for 3-mands U6-7 (200kr. pr. hold) og 5-mands U8-10 (300kr. pr. hold) uden niveauopdeling den 27. og 28. september 2014.

U10 ABC 5-mands  | AC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Baltzer El Logo B1903 B1903
BB 2005 Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BKF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Farum Vest C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Øst 1 Logo Farum boldklub Farum boldklub
Farum Øst 2 Logo Farum boldklub Farum boldklub
FB-Gul05 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Husum A1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
Husum A2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
Husum C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM BLÅ Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Konditor Michael Hjorth Logo B1903 B1903
Nyboder C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Real Madrid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Real Madrid
Torveparken SK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparkens SK
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
VSB 2005 Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U6 ABC 3-mands  | AC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Gladsaxe-Hero B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Glostrup FK Logo Glostrup FK Glostrup FK
HI U6hold2 C Logo Herlev IF Herlev IF
KB Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB BARCELONA B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kloagger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U7 ABC 3-mands  | AC  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 2 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 3 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby 4 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 93 OD A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Frederikssund 1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederikssund 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederikssund 3 A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederikssund 4 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Gladsaxe-Hero B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe-Hero 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gorillaerne B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HG S Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HIF 1 Logo Hvidovre if Hvidovre if
HIF 2 Logo Hvidovre if Hvidovre if
KB Blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Krokodillerne B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Løverne B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Vanløse if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vanløse
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U7 ABC 5-mands  | AC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 ABC 5-mands  | AC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  9 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby, Kim Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 Logo B1903 B1903
B1908 (1) Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 (2) Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B93 - Østerbros stjerner Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bjørnebanden A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
BK Skjold 1 Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
DET SEJE DRENGE Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Ninjadrengene C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Præstø IF B Logo Præstø IF Præstø IF
Roskilde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Roskilde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Sundby Hvid Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Rød Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
VI39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 ABC 5-mands  | AC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BKF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
BKF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
brede if Logo Brede IF Brede IF
Brøndby Gul. A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Greve 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hellas 1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hold 3 C Logo B1903 B1903
Husum 3 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB A2 Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Måløvs friske drenge B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Sundby 1 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Svogerslev BK ravnene B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev BK Ørnene B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vallensbæk Trup 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Skovbrynet Skole
Adresse: Værebrovej 156
Postnr: 2880
By: Bagsværd
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2014>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 18-09-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter