Deltagere til Champions League for Kids - vinterturnering

Champions League for Kids. Danmarks Sjoveste Vinterturnering. Nu også i Jylland/Fyn

U10  | A  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B1903 A Logo B1903 B1903
B1903 2 A Logo B1903 B1903
benløse A Logo Benløse IF Benløse IF
Brøndby IF U10-2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV
Farum Vest A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Øst A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
fremad Amager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
GVI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVI
Helsinge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Helsinge
HVB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HVB
Jægerspris A Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Køge Boldklub U10-1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Rishøj A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rishøj
SBI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
sengeløse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sengeløse
Skovshoved IF A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skælskør A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør
Solrød 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VB 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Ølstykke A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10  | C  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK C1 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1908 PT C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
de røde C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
DMI C Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
DMI C Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Rishøj 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rishøj
Rosenhøj C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj
solrød FC C Logo Solrød FC Solrød FC
Ålholm IF C Logo Ålholm If Ålholm If

U10  | B  | Mixede

29 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ronaldos Drenge
AFK B1 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AIK Strøby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIK Strøby
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903 Baltzer El B Logo B1903 B1903
Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
BSV B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV
Farum Vest B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FB Angels B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Storebælt B Logo FC Storebælt FC Storebælt
FC United B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Frederikssund B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
GVI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVI
HVB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HVB
Køge/Solrød B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Måløv B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
RB 1906 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
RB Rødderne B Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Ringsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted
Rosenhøj B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Skovserne fra SIF B Logo skovshoved if skovshoved if
Slagelse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
VI 39 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum Sogenfri B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10 JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U10 JYLLAND/FYN  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 JYLLAND/FYN  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Østbirk U10 C Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11  | C  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B 73 Slagelse C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BSV 04 B C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
de røde C Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
FIX C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager 3 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Glostrup FK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup FK 3
Glostrup FK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glostrup FK 2
Greve 4 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Helsinge C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
HFC 3 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg 2 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
ledøje Smørum C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Roskilde KFUM C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
Sakskøbing C Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
St. Merløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet St. Merløse
Stenløse C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Svogerslev C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Ugerløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ugerløse
Vanløse C Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vrium Sogenfri 2 C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U11  | B  | Mixede

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B 73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B1903 B B Logo B1903 B1903
Dragør 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dragør 2
Espegærde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Espegærde
Farum Øst B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte 2 B Logo FC Holte FC Holte
FC Storebælt B Logo FC Storebælt FC Storebælt
FIX 04 B B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager 2 B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Valby 2 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
GFK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve U11 -3 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
haslev FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet haslev FC
Køge BK - 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Lynge Uggeløse B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lynge Uggeløse 2 B Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Næstved IF 2 B Logo Næstved IF Næstved IF
SBI 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Skjold 2004 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Stenløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stenløse
Sundby B B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby B2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tølløse B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
VI39 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11  | A  | Mixede

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 A A Logo B1903 B1903
B93 Barce A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV 04 A2 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde A Logo Espergærde IF Espergærde IF
farum BK 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
Frederikssund A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve 1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve U11 2 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
haslev A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Helsinge A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KFUM A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KFUM
ledøje Smørum A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
SBI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Skjold Birkerød A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Sundby A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Svogerslev A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Virum Sogenfri A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U11 JYLLAND/FYN  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VSF U11 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11-U12 Piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | B  | Mixede

33 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Avarta 03B B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frederikssund B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frem hellebæk B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
FV2003 B B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Grantoften B Logo Grantoften IF Grantoften IF
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
hareskov B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HGI B B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hundested B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hundested
HVB-1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg Gul B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Jægerspris B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Karlslunde B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
SB 50 B Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Skjold Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Skovshoved B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skælskør B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Tårstrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
U12B B Logo B1903 B1903
Vemmelev B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
Virum Sogenfri B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke FC 2 B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U12  | A  | Mixede

33 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB U12-1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903-1 A Logo B1903 B1903
B1903-2 A Logo B1903 B1903
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
BIF 2003 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV Banditterne A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV Leoparderne A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Drengene fra Østerbro A Logo Østerbro IF Østerbro IF
farum BK A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum BK T1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frederikssund A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frederikssund
Fremad Valby 2003 A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Herlev A Logo Herlev IF Herlev IF
HGI A A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Himmelev Veddelev A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge FC
Karlslunde A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby BK A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Skjold Birkerød A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Skævinge A Logo IS Skævinge IS Skævinge
Slagelse A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Snekkersten A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Solrød 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB 1 A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ølstykke FC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U12  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | C  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Dragør C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dream team C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum BK C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Frederikssund C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FV 2003 C C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Gladsaxe Hero C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Hareskov C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HB C C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
HGI C C Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Jægersborg Grøn C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Raklev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Raklev
Skovshoved C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Stenløse C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Tåstrup FC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Virum Sogenfri 3 C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Østerbro IF C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG
Taulov A Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U12 JYLLAND/FYN  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Skibet C Logo Skibet IF Skibet IF

U12 JYLLAND/FYN  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sædding/guldager if B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF

U13  | B  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Frem Sakskøbing B Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
Fårevejle B Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
HVB B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Maribo Boldklub B Logo Maribo BK Maribo BK
Roskilde KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Svogerslev B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TFC U13 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FFB B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Vallensbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk

U13  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
FFB 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FFB
Ringsted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted
Sundby C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U13  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C Logo B1903 B1903
Fårevejle C Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub
HVB C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Køge 3-4 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Utopia C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Utopia

U13  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK Strøby A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B1903 A1 A Logo B1903 B1903
FC Lejre A Logo FC Lejre FC Lejre
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
RB 1906 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Ringsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted

U13  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum T2 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FFB A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
SB 50 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB 50

U13-U14 Piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vallensbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk

U14  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Sundby A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U14  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De røde djævle C Logo Ejby IF 68 Ejby IF 68
farum BK C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FIX C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Herlufsholm C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U14  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BB 2001 B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FFB 2 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frem Bjæverskov B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hundige B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundige
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Køge FC B Logo Køge FC Køge FC
NFC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold

U15  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Helsinge A Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
SFC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U15  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BS 72 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BS 72
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Helsinge 2 B Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U15  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSV 2 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk

U16  | AB  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Herlev B Logo Herlev IF Herlev IF

U17 JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Svendborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Svendborg

U7  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Hviiee A Logo Aakanden GF Aakanden GF
Løverne A Logo B1903 B1903
VIF B Logo vanløse if vanløse if

U7  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Frederikssund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Frederikssund
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Tigerne B Logo B1903 B1903
Vallensbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk

U7  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Leoparderne C Logo B1903 B1903

U8  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U8  | B  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
fremad Amager B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
Ringsted IF 2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Roskilde RB 1906 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Skovshoved B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Store Merløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse
VI 39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8  | A  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
Borup A Logo Borup IF Borup IF
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
fremad Amager A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
herlev A Logo Herlev IF Herlev IF
Ringsted IF 1 A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj A Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Skovshoved A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sundby A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
U8 Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8 A JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rolfsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rolfsted
Vikingerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vikingerne

U9  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C Logo B1903 B1903
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
HB C C Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Holbæk 2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Torveparken C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparken

U9  | B  | Mixede

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Løverne B Logo B1903 B1903
BK Favoritten B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Brøndby BLÅ B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby GUL B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FIX DREAMERS B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Glostrup FK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFK
HB B B Logo Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
Hellas2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum Blodklub Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Nykøbing FC B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Rishøj B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rishøj
SB 50 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB 50
sgif 1 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skovshoved IF B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Svogerslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svogerslev
Torveparken B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparken
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI 39 trup 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9  | A  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta A A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903 A Logo B1903 B1903
B93 A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brede if u9a A Logo Brede IF Brede IF
BSV 1 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV 2 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FC Holte A Logo FC Holte FC Holte
FiX HIPSTERS A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Hella1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Husum Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Jægersborg A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB A2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kirke Hyllinge A Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Skovshoved IF A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vallensbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk

U9 JYLLAND/FYN  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI
Aabyhøj B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aabyhøj

U9 JYLLAND/FYN  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI
TRIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U9 U10 Piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vallensbæk IF 39
Sted: Egen hjemmebane/udebane



Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<oktober 2014>
mationtofr
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 10-10-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter