Deltagere til Orient Cup 2015

OrientCup i Rødovre 2015 Medaljer Gratis popcorn flødebollemaskine til alle deltager U4 til U10 Min 4kampe til hver.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 årgang 2006  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag + Søn

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1903 H3 C Logo B1903 B1903
B1908 hvid B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Sort C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Orient 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient
Orient A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Orient
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
TFC 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC 2 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC 3 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
VI39 Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI39 Sort B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 årgang 05 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U4 årgang 2012-13  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 årgang 2011  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 årg 2009/10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: ?

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 årgang 2010  | Mixede

31 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bumle holdet Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Dragør Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 4 C Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 5 Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub Gul Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub Rød Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte drengene B Logo FC Holte FC Holte
HUI 1 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Løverne B Logo B1903 B1903
Minierne fra Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Orient 1 Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 4 Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 5 Logo Orient GIF Orient GIF
RB1906 - 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Boldklub af 1906
RB1906 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Boldklub af 1906
Tumle holdet Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
vallensbæk hugo´s 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vallensbæk hugo´s 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vallensbæk hugo´s 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vallensbæk hugo´s 4 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløse IF 2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U7 årgang 2009  | Mixede

29 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
09'erne 1 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
09'erne 2 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
B1903-1 Logo B1903 B1903
B1903-2 Logo B1903 B1903
B1903-3 Logo B1903 B1903
B1903-4 Logo B1903 B1903
BK Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BK Avarta 2 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
fremad amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
fremad amager blå A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Glostrup FK Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup FK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hg1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
KB7 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
orient 1 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 (Micki) Logo Orient GIF Orient GIF
Rosenhøj 1 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Striberne C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Vallensbæk Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Hvid Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Sort Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 årgang 07-08 Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 årgang 2008  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Holte B Logo FC Holte FC Holte
Hif 1 Logo Hvidovre if Hvidovre if
Hif 2 Logo Hvidovre if Hvidovre if
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kloagger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Orient 1 B Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 2 C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient 3 C Logo Orient GIF Orient GIF
SB50 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
SB50 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
Smølferne C Logo Gevninge IF Gevninge IF
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
TFC 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC 2 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC 3 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
VB´s sejeste drenge B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9 årgang 2007  | Mixede

25 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag + Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund if B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Logo B1903 B1903
B82 oldboys C Logo B82 Virum B82 Virum
B93 TT A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
De Blå Dæmoner A (HBI) A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
De Blå Dæmoner B (HBI) B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hellas - Vest Bedst B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas - Øst Kyst B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hornbæk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Hornbæk 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
IDEA Graphics A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SIF B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skoda køge B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Skovshoved 2 C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Star Wars orienterne C Logo Orient GIF Orient GIF
Tfc 1 B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tfc 2 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tfc 3 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tfc 4 C Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tune IF årgang 2007 C Logo Tune IF Tune IF
Tune IF årgang 2007 A Logo Tune IF Tune IF
VI39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Orient GIF
Sted: Sportspladsen
Adresse: islevbrovej 44
Postnr: 2610
By: Rødovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2015>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 28-08-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter