Deltagere til Veflinge Cup 2014

Veflinge G&IF glæder sig til endnu engang at kunne indbyde til indendørs fodboldstævne i Veflingehallen i weekenden 28. - 30. november.

U-10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
MG&BK B Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
næsby L B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
næsby s B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U-11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hårslev / Særslev Logo Hårslev Boldklub Hårslev Boldklub
Liverpool B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI (Arsenal) B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U-12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nordfyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
Korup 2 B Logo Korup IF Korup IF
KRFK C Logo KRFK KRFK
Nr.Lyndelse/søby B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 4 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 5 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Otterup 1 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup 2 B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
TPI 1 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U-17 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 67 C Logo B.67 B.67
FC Nordfyn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morud
FC Tredje Halvleg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KRFK C Logo KRFK KRFK
Messi fc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
specialskole 14/15 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Intersport B Logo FC Hjallese FC Hjallese
TPI1 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI3 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI4 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI5 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF

U-19 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Særslev/Hårslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Særslev/Hårslev
Team Messi B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Tved B Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U-8 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BM C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Dalum B Logo Dalum IF Dalum IF
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Næsby Team MB B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Vamdrup Skole B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vamdrup Skole

U-9 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Otterup B&IK C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Rolfsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rolfsted
Særslev/Hårslev 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Særslev/Hårslev
Særslev/Hårslev 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Særslev/Hårslev
Særslev/Hårslev 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Særslev/Hårslev
Veflinge u9 C Logo Veflinge G & IF Veflinge G & IF

Arrangør: Veflinge G & IF
Sted: Veflinge Hallen
Adresse: Lindebjerg 40
Postnr: 5474
By: Veflinge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2014>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 15-11-2014

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter