Deltagere til Jernløse Cup 2014

JERNLØSE CUP 2014 Bredde-indefodboldstævne 6. & 7. december 2014 Stævnet er for hold DBU Sjælland rk. 2/3 & DGI niv. B/C

U10  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold C C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
LBI B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Torbensdrenge C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Tps C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparkens SK
Tuse IF C Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Næs Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub

U11  | bc  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund B1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Albertslund B2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B 73 Slagelse (C) C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 Slagelse (2) C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
barcalona C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Boosters B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Den Grønne Tornado B Logo Næstved IF Næstved IF
HFC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Real mardrid B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Team Stark Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 / U12 - Piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge Lørdag  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Hvide løver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Enemærke & Petersen B Logo Ringsted IF Ringsted IF
FK ODSHERRED B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Odsherred
Himmelev B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde kfum Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Vemmelev Bisser B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U13 Drenge Søndag  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Amager drengene B Logo Kastrup boldklub Kastrup boldklub
Amager drengene2 B Logo Kastrup boldklub Kastrup boldklub
De Grønne Fighter B Logo Taastrup FC Taastrup FC
De Grønne Fighter 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
DPA Total entreprice B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HIK BLÅ B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Skovvejens seje drenge B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tæskeholdet C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U14  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Bent Rasmussen B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Jernløse Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kværkeby IF B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Rønnede IF B Logo Rønnede IF Rønnede IF
såby Logo Saaby Fodbold Saaby Fodbold
TIIF C Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening Torslunde Ishøj Idrætsforening

U14 - Piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Det Andet Hold B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
My little Ponyz B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Rønnede IF B Logo Rønnede IF Rønnede IF
Teenage Mutant Ninja Turtles B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U15 - Piger  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U16  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Lexmark warriors B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Såby Fodbold 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
Såby Fodbold 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U6 ½-bane  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 ½-bane  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Små Blå B Logo Raklev GI Raklev GI
HG D Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG S Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse boldklub Jernløse boldklub
RB1906 - 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rishøj C Logo Rishøj boldklub Rishøj boldklub

U8  | bc  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holmegaard Glasværk Boldklub B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Leoparderne C Logo Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF
Netto C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Slagelse C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Næs C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
VI39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9  | bc  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Holmegaard B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Netto C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Nif drengene Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved drengene B Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev BK C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vemmelevdrengene B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

Arrangør: Jernløse Boldklub
Sted: Jernløse Hallen
Adresse: Gl. Skovvej 158
Postnr: 4420
By: Regstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2014>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 15-11-2014

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter