Deltagere til FK sydsjælland 05 Cup 2014

Indbydelse til indefodbold for piger og drenge (FK Sydsjælland 05 CUP 2014)

U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
NFC blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
NFC rød A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
NoName Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nyråd Gul A Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 Bent B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
FK 05 Åse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
Langebæk Alliancen Hvid Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Sort Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
NFC rød B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
Nyråd Sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Rødvig G&I B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Tps B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torveparkens SK

U-10 P  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk 05a Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Hg 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U-10 P  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk05b Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG 3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Sognets Stolthed Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lynge-Broby

U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nykøbing FC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Stillinge IF Logo Stillinge IF Stillinge IF
Sydsjællands Låseservice Logo Næstved IF Næstved IF

U-11  | B  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse (C) C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B1903 U11B B Logo B1903 B1903
Barcelona B Logo Kværkeby if Kværkeby if
Estate B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fk sydsjælland B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk sydsjælland - blå C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Goal B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
HG 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlufsholm
Langebæk-Alliancen B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Nykøbing FC Blå B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Nykøbing FC Rød B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Nyråd Gul B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd Sort B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Rødvig G&I B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Rønnede IF Logo Rønnede IF Rønnede IF
Suså 1 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså 2 B Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Team Stark C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ugerløse IF B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF

U-11 P  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Fk05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk05 b C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U-11 P  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF

U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
D&M Design B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
FC Enemærke & Petersen B Logo Ringsted IF Ringsted IF
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
KB B1-1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stillinge IF Logo Stillinge IF Stillinge IF

U-12 P  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 P  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lynge Broby Grøn C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge Broby Gul C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AMOS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HGIF AMOS
FC Claudio A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Onlysport, Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
Team High Tech A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslev C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Langebæk Alliancen Hvid Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Sort Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Stevns Print B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening

U-13 P  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk 2 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05

U-13 P  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
fc. sammenbragt B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Evif/Hellested
fk05 1 B Logo fk sydsjælland 05 fk sydsjælland 05
fk05 2 B Logo fk sydsjælland 05 fk sydsjælland 05
Jernløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Rønnede IF B Logo Rønnede IF Rønnede IF
Ørslev C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Andersens Isolering ApS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De grønne drenge A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Olsen Banden A Logo Vipperød BK Vipperød BK
Orange drengene A Logo Taastrup FC Taastrup FC
SFA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Nordisk Firmareklame A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team X A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Milan A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-15  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe BK B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Fk05 B Logo fk sydsjælland 05 fk sydsjælland 05
Jernløse B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jesper`s Auto C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
kik Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Karise IK
Rønnede IF B Logo Rønnede IF Rønnede IF
Team FG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslev Rød Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev Sort Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-15 P  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15 P  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-16  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
About A week ago Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U-16  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe BK B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
FK Sydsjælland 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK Sydsjælland 2 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
UngNivå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ung fredensborg
Ørslev GIF Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev rød C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-17 P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bomberne C Logo Møns FK Møns FK
Bomberne 1 C Logo Møns fk Møns fk
Hg1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U-7  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 A Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
FK 05 Grøn Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK 05 Gul Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FK 05 Rød Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG D Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG M Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG S Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG X Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Y Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
NFC 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NIF Næstved
Næstved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NIF Næstved
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ørslev A Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-7 P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FK Sydsjælland 05 A Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Møns BK Logo Møns FK Møns FK

U-8  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjæverskov 1 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bjæverskov 2 B Logo IF Frem Bjæverskov IF Frem Bjæverskov
Bk friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FB- sort B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FK Sydsjælland 05 1 Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Svogerslev Hvid B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
toksværd B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vikingerne fra Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U-9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
FK 05 A Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif 1 Logo Næstved IF Næstved IF
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC

U-9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard Rød B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
kastrup boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Nif 2 Logo Næstved IF Næstved IF
nif 3 Logo næstved if næstved if
RB 1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Ørslev GIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U-9 P  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Fk05 a C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk05 b C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05

Arrangør: FK Sydsjælland 05
Sted: Korskilde hallen samt Fladså hallen
Adresse: brøderupvej 2a
Postnr: 4733
By: Tappernøje
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2014>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 07-11-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter