Deltagere til Landbobank Cup Pokalstævne

Spjald IF og DGI Vestjylland byder velkommen til Ringkjøbing Landbobank pokal cup for børne og ungdomshold drenge/piger Sidste tilmeldingsfrist 11-11-2014

U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ringkøbing A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Spjald IF B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Grønne B Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
Klitten B Logo Boldklubben klitten Boldklubben klitten
ramme/lomborg C Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Spjald IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Videbæk B Logo Videbæk Idrætsforening Videbæk Idrætsforening
vinderup IK 1 B Logo Vinderup IK Vinderup IK
vinderup IK 2 B Logo Vinderup IK Vinderup IK

U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
olehansen.dk A Logo TIM GIF TIM GIF

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ramme/lomborg C Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
SHN-Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
spjald IF C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 2 B Logo Bording IF Bording IF
Spjald IF B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-12  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF A Logo Bording IF Bording IF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU

U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC. Kammeraterne A Logo Måbjerg if Måbjerg if
RIF A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Team El Plus A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub

U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Hvide sande B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hvide sande
Spjald IF B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Spjald IF C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Ølgod 2 B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening
Ølgod 3 B Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening

U-13  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 B Logo Bording IF Bording IF
Næsbjerg tøsrene B Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening
Spjald IF B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
FC Vest A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Thy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ølgod 1 A Logo Ølgod Idrætsforening Ølgod Idrætsforening

U-13  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bonderøvene A Logo Ikast FS Ikast FS
Rindum SU 1 A Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum SU 2 A Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Skjern bank A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
spjald IF C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Struer 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 2 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 3 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U-14  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Struer 1 A Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 2 A Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U-15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
4 Jyder og 1 Sjællænder A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RIF A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF

U-15  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-15  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Spjald IF C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-15  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Spjald IF B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Spjald IF C Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U-9  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lem Boldklub B Logo Lem Boldklub Lem Boldklub
Lemvig GF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Mejrup 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Maabjerg IF 3 B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Maabjerg IF 4 B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Spjald IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spjald IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Spjald
VIK 2 B Logo Vinderup IK Vinderup IK
VIK U9 B Logo Vinderup IK Vinderup IK

U-9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Borbjerg B Logo Borbjerg GU Borbjerg GU
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
Maabjerg IF 1 A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Maabjerg IF 2 A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Rindum SU B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening

Arrangør: Spjald Idrætsforening
Sted: Spjald Fritidscenter
Adresse: Halvejen 4
Postnr: 6971
By: Spjald
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2014>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 15-11-2014


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter