Deltagere til Gladsaxe - DinParkering Cup

Indendørs fodboldturnering for U-7/12 (350kr.) drenge i Gladsaxe Sportscenter.

U-07 A (2008)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 11:30-14:30

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
CIK1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
EIFS Sejeste Drenge A Logo Espergærde IF Espergærde IF
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIF 1 A Logo Hvidovre if Hvidovre if
HUI 1 A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NIF Næstved
Skjold A A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sundby Boldklub A A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-07 B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-07 BC (2008)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 9:30-12:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
CIK2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
GVI 3 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIF 1 C Logo Hvidovre if Hvidovre if
HIK BLÅ 08 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Husum C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Husum
KloAgger B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nødebo B Logo Nødebo IF Nødebo IF
Skjold B B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-08 A (2007)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 12:00-15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Østerbros stjerner hvid A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Citykøreskolen Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
DE SEJE DRENGE A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Fb 07 rød Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FFK A Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
GSI A Logo Gørløse SI Gørløse SI
Hareskov X A Logo Hareskov IF Hareskov IF
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Tottis drenge A Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vb 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
VSB A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-08 B (2007)  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 10:00-13:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjørnebanden B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
FB - Sort B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FIX 1 B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
FIX 2 B Logo Boldklubben Fix Boldklubben Fix
Grønt hold B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Hakoah U8 B Logo JIF HAKOAH JIF HAKOAH
HUI Gul B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidt hold B Logo Vanløse IF Vanløse IF
KB Stjernerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB´s "Vildeste Drenge" 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ninjadrengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
SIF drengene B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF Rødder B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SuÁrez B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
VI39 Tigerne B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U-08 C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 8:00-11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
De utrolige C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Hareskov C Logo Hareskov if Hareskov if
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Messi C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold rød 2 C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U-09 A (2006)  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 17:30-21:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB øst A Logo farum boldklub farum boldklub
FC Holte 2006 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet F C Holte
KB A2 Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Piraterne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sundby A A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Svogerslev Rød A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Vb 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U-09 B (2006)  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 15:30-18:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Aik 65 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
B93 Tigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 93
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
FFK B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
KB A2 Leoparderne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2 Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sundby B 1 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby B 2 B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Turbo-drengene B Logo Vanløse IF Vanløse IF
U9 2006 B2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
VI39 Trup 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-09 C (2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 13:30-16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hold 3 C Logo B1903 B1903
B93 Gazellerne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 93
BKF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB UNO C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SB50 C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Skovserne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
TPS C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS

U-10 A (2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 16:00-19:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum Vest A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Sport Invaders A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vb 1968 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968

U-10 BC (2005)  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bk Frem 1 C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BKF 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Farum øst 1 B Logo Farum boldklub Farum boldklub
Farum øst 2 C Logo Farum boldklub Farum boldklub
Hakoah B Logo JIF HAKOAH JIF HAKOAH
Herlev IF (2. hold) C Logo Herlev IF Herlev IF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kvif Nord Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Kvif Syd Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
RYAC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RYAC
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
U10 B B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Vb 1968 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Værløse Boldklub 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Boldklub 2 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U-10 C (2005)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14:00-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 (2004)  | AC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18:00-22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern München B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Boosters B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
GOLASSO A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub Blå B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub Hvid B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Rød B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nickolais drenge Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
SIF 04 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF 05 Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vb 1968 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Ølstykke FC Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U-11 BC (2004)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12 (2003)  | AC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18:00-22:00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB 2 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB 3 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B29 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fritidsklubben b29
B93 ØF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
B93 ØF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Brødeskov IF C Logo Brødeskov IF Brødeskov IF
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum 2 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Claudio A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Framework A Logo Næstved IF Næstved IF
Hvepsene Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Julles tromler A Logo Næstved IF Næstved IF

U-12 BC (2003)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2014>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 21-11-2014

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter