Deltagere til SPARDJURS Cup 2016 på Mols

IF Mols arr.for 23.gang til indefodbold-stævne i Molshallen i Knebel.

U10 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
HSK A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U13 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Romalt A Logo Romalt IF Romalt IF

U13 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Sture Powls Army A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AE Fodbold
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U14 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 23. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs

U15 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
ACN/ÅHF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ac Norddjurs/Åstrup if

U17 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
Hansen og Nissen B Logo FC Horsens FC Horsens

U17 piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
ACN/ÅHF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ac Norddjurs/Åstrup if

U6 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U8 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 24. jan

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: IF Mols
Sted: MOLSHALLEN
Adresse: Lyngevej 18
Postnr: 8420
By: Knebel
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 03-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter