Deltagere til B67 Cup 2015

B67-CUP 2015 B.67 inviterer hermed igen til vores traditionelle indendørsstævne Vi skal på det kraftigste gøre opmærksom på, at dette er et stævne for Breddespillere. Der spilles efter DBU-FYN regler for indefodboldstævner

U10 årgang 2005  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 1030 1145

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalby IF C Logo Dalby IF Dalby IF
Gutterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby gf
Krarup/Espe C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Krarup/Espe S.G.& I.
munkebo1 B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
munkebo2 C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Skeby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby gf
Skårup IF 1 C Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening
Skårup IF 3 C Logo Skårup Idrætsforening Skårup Idrætsforening

U11 årgang 2004  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 1 C Logo Dalby IF Dalby IF
Højby C Logo Højby S&G Højby S&G
Hårslev/særslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Man U. C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
OKS B1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS B2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Real M C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Søllinge Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søllinge Boldklub
Tarup/Paarup C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U12 årgang 2003  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 4 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Kerteminde B Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Nr.lyndelse/Søby FC B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
OKS 1 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup 12 C Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum Bolklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Strib IF C Logo Strib IF Strib IF
Søhus Stige 1 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

U13 årgang 2002  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OB & ik Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Otterup B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK
Sanderum B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum BK C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skeby GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skeby GF

U14 årgang 2001  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 årgang 2000  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Abayomrunkojun B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
BÆRHOLMS BØLLER B Logo SUB Ullerslev SUB Ullerslev
K/E C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Krarup/Espe S.G.& I.
K/E C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Krarup/Espe S.G.& I.
team tommerup B Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub

U17 årgang 98/99  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 årgang 2009  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.09,00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
BBB U6 2009 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Herrested/Ørbæk C Logo Herrested G & IF Herrested G & IF
OKS 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub

U7 årgang 2008  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.09,00

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
Herrested/Ørbæk C Logo Herrested G & IF Herrested G & IF
Nr. Lyndelse - Søby FC C Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Tved 1 B Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
Tved 2 B Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
Tved 3 B Logo Tved Boldklub Tved Boldklub

U8 årgang 2007  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 0900 10,00 1110

Holdnavn Niv Logo Klub
1 B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
BM C Logo Marienlyst Marienlyst
højby B Logo Højby S&G Højby S&G
Kolding IF B Logo Kolding IF Kolding IF
LIF u8 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Marslev C Logo Marslev Gymnastik & Idrætsforening Marslev Gymnastik & Idrætsforening
Munkebo 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkebo Boldklub U-8
Munkebo 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Munkebo Boldklub U-8
Næsby Boldklub - Team JR B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Torben`s Talenter B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

U9 årgang 2006  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl.1230

Holdnavn Niv Logo Klub
B.67 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 67
B1909 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Dalum Hvid C Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød B Logo Dalum IF Dalum IF
OKS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OKS
Tårup IF C Logo Tårup IF Tårup IF

Arrangør: B.67
Sted: FKS - Hallerne
Adresse: Tranehøjen 5
Postnr: 5250
By: Odense SV
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2015>
mationtofr
2324252627281
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 20-02-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter