Deltagere til Vestergaard Biler Cup

MIK fodbold invitere til 10 års jubilæums stævnet Vestergaard Biler Cup 2015. Præmier for over 25.000. 13 til 15 februar. Et stævne der henvender sig til alle niveauer og afvikles i to sammenhængende haller ved Mariager Efterskole

U10-Champions League  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK A Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
sif 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Spentrup IF A Logo Spentrup IF Spentrup IF
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U10-Europa League  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Den grønne hær B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HB 1 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Nibe B Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
sif 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skørping IF Frem Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Spentrup IF 1 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U10-Super Liga  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HB 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
sif 3 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skørping IF Frem 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Spentrup IF 2 C Logo Spentrup IF Spentrup IF
Team Kirkepladsens Blomster C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
VFB/NFK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vaarst/Fjellerad Boldklub
Øster Hornum Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U11-Champions League  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hornbæk SF 1 A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornset IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
SIK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U11-Europa League  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hadsund Boldklub 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hornbæk SF 2 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIK 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Vestergaard Biler B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub

U11-Super Liga  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk SF 3 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Klejtrups drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
O.I.F C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ommersyssel IF
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring IF 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Vestergaard Biler 2 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
AaB C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF, Viborg Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Klejtrup Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
ommersyssel if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ommersyssel if
RIF Pigerne B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
ØVI/TTB B Logo Østervrå Idrætsforening Østervrå Idrætsforening

U12-Champions League  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK90 1 A Logo BMK 90 BMK 90
HB A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Mariager IK A Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Aalborg drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12-Europa League  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV C Logo ASV ASV
BMK 90 2 C Logo bmk 90 bmk 90
Gudumholm IF B Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
HB B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Klejtrup Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klektrup Boldklub
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-Champions League  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-Europa League  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV C Logo ASV ASV
De grønne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TST fodbold
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 3 C Logo Hobro IK Hobro IK
Onsild IF C Logo Onsild IF Onsild IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Team Rema 1000 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
TST/Brabrand A Logo tst/Sabro tst/Sabro

U14-Rækken  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Assens IF B Logo Assens IF Assens IF
bomberne fra Fyn A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LKB 1 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB 2 B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub

U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Team Kirkepladsens Blomster B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub

U15 Rækken  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - 3 mands  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden
Mariager IK 2 Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
MIK 3 Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal IK B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SIF 1 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SMIFF09 B Logo SMIFF SMIFF
Spentrup 1 Logo Spentrup if Spentrup if
Spentrup 2 Logo Spentrup if Spentrup if
Team Vestergaard Biler B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Vorup FB B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U7 - 3 mands  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mariager IK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Purhus If C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
RIF1 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rif2 B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SIF 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skørping 1 A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Smiff1 C Logo Smiff Smiff
Aalborg Futsalklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsalklub
Aalborg Futsalklub C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsalklub

U8-Champions League  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
Gug Boldklub Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
IK Rosendal 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Løgstrup IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Team Cornelius A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U8-Europa League  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
NVF-alliancen B Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
Randers Freja 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Støvring IF C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Rema 1000 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub

U9-Europa League  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B B Logo SMIFF SMIFF
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Jarl Arden B Logo If jarl arden If jarl arden
Klejtrup Boldklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Klejtrup Boldklub
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring IF Fodbold Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIF 1
VFF1 B Logo Viborg FF Viborg FF
VFF2 Logo Viborg FF Viborg FF
Øster Hornum B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U9-Super League  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fårup Sønderbæk IF
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Smiff 2 C Logo SMIFF SMIFF
Team Østjydsk Bank C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
VFF3 C Logo Viborg FF Viborg FF

Arrangør: Mariager Idræts Klub
Sted: Mariager Efterskoles Haller
Adresse: Gl. Hobrovej 10B
Postnr: 9550
By: Mariager
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627281
2345678

Frist: 25-01-2015

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter